Dětská Eurovize 2021: Kdo je váš favorit?

Známe již všech 19 soutěžících. Komu byste letos výhru přáli nejvíce?

Celý podzim jsme vás u nás na webu informovali o přípravách na letošní dětskou Eurovizi, která se netradičně koná až těsně před Vánoci v neděli 19. prosince v Paříži v koncertní hale La Seine Musicale. Celkem se letos utká 19 mladých a nadějných interpretů, které jsme vám představili v samostatných medailoncích. Připomenout si je můžete nyní:

Všech 19 písní si také můžete připomenout v oficiální rekapitulaci:

V naší tradiční anketě můžete svými hlasy podpořit až tři písně z letošní dětské Eurovize. Na výsledky se podíváme v pátek 17. prosince, kdy bude zahájeno oficiální online hlasování, které v posledních letech v dětské Eurovizi nahrazuje nám jinak známý televoting.

Kdo by měl podle vás zvítězit v dětské Eurovizi 2021?

Slavnostní show nás v neděli 19. prosince 2021 od 16:00 provede trojice moderátorů Carla, Élodie Gossuin a Olivier Minne. Zatímco Olivier je herec a producent belgického původu, Élodie netřeba fanouškům Eurovize příliš představovat, protože se proslavila svým ohlášením výsledků pro Eurovizi v letech 2016 až 2018. Carla je pak reprezentantka Francie z dětské Eurovize 2019. Carla však nepředstavuje jedinou vazbu na bývalé francouzské reprezentanty. Angélina, která Francii reprezentovala po jejich slavném návratu do soutěže v roce 2018, bude ohlašovat body od francouzské poroty a loňskou vítězku Valentinu uvidíme jako interval act. Valentina zazpívá svou píseň J’imagine a objeví se také letošní francouzská reprezentantka z dospělé Eurovize Barbara Pravi s písní Voilà a všichni finalisté společně zazpívají píseň Imagine. O zahájení show se pak postará DJské duo Offenbach.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..