Novinky

Patricie Kaňok Fuxová z Vesny oznámila těhotenství novou písní

Frontmanka skupiny Vesna přepracovala píseň od poslední ruské reprezentantky Manizhy.

Jak už to v poslední době bývá, snaží se interpreti v posledních letech z výrazných životních událostí vytěžit, co se dá. Zmínit můžeme například svatební píseň zpěvačky Ewy Farné Ta o nás nebo vyznání Moniky Bagárové své dceři v písní Vysněná. Na tuto vlnu nově naskočila i zpěvačka Patricie Kaňok Fuxová, frontmanka skupiny Vesna, která spolu s písní zveřejnila radostnou novinu. Je v jiném stavu.

Nový song si mohli fanoušci skupiny vyklikat na oficiálním profilu kapely na sociální síti Instagram. Vesna totiž zveřejnila krátkou ukázku videa s písní a pobídla fanoušky, že pokud bude mít příspěvek více jak 10 tisíc lajků, zveřejní novou píseň i s videoklipem v plné délce. Stalo se tak během několika hodin a holky z Vesny splnily svůj slib. „Řekli jste si o to, máte to mít. 🙂 Děkujeme všem za gratulace a za odměnu tu máte historicky první český těhotenský badass song,“ uvedla skupina Vesna pod oficiálním videem k písni V jiným stavu.

Zajímavostí je, že se nejedná o původní píseň skupiny Vesna. Originálem je píseň Tummy od ruské zpěvačky Manizhy. Ta oznámila své těhotenství uvedenou skladbou před více jak rokem. O českou verzi písně se pak postarala přímo zpěvačka Patricie Kaňok Fuxová společně s producentským týmem Production Lovers.

Rusko-tádžická zpěvačka Manizha soutěžila se svou skladbou Russian Woman na Eurovizi v roce 2021 v nizozemském Rotterdamu. S písní se probojovala do velkého finále, kde se umístila na devátém místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..