PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec: Jak moc „gay“ bude vystoupení Ollyho Alexandra na Eurovizi?

Je tady nový rok a to znamená, že eurovizní sezóna začíná nabírat na obrátkách. Ještě před Vánoci představilo Spojené království jako svého reprezentanta Ollyho Alexandera. Okamžitě se stal jedním z favoritů letošního ročníku. Svého reprezentanta zároveň představily další země – konkrétně Albánie, Rakousko nebo Gruzie. Co nás čeká v následujících týdnech a měsících? Je o vítězi opět předem rozhodnuto? A jak se nám líbí jeviště a vizuální identita letošního ročníku? Podcast Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: Spotify, Apple podcastsGoogle podcastsYouradio TalkČeské podcasty a dalších.

2:21 – Ještě před Vánoci nás švédská veřejnoprávní televize SVT překvapila dvěma zásadními novinkami. Představen byl vizuální letošního ročníku 68. ročníku Eurovision Song Contest a i jeviště. Co říkáme kombinaci žluté a růžové barvy? Čím je vizuální identita inspirována? A proč si myslíme, že je pódium podobné tomu z Düsseldorfu?

15:04 – Na konci minulého roku představila ve finále Strictly come dancing Velká Británie svého reprezentanta. Stal se jím Olly Alexander, bývalý frontman skupiny Years & Years. Bylo to pro tebe velké překvapení? Proč je automaticky brán jako favorit soutěže? A které další interprety představili národní vysílatelé?

31:56 – Ve vysílání 62. ročníku albánského Festivali i Këngës byla vybrána reprezentantka. Je jí Besa Kokëdhima s písní Zemrën n´dorë, která získala letenku do Malmö. Jsou všechny albánské zpěvačky afektované a plačtivé? Není čas na změnu?

38:24 – Rozjíždí se pomalu národní kola. Na konci ledna nás čeká Benidorm Fest. Co můžeme očekávat? Proč je takový rozruch okolo zpěváka Silvestera Belta z Litvy? Má on šanci uspět a reprezentovat Litvu na Eurovizi 2024? Rýsují se nám nějací další favorité z národních kol?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..