Národní kolaNovinky

Izrael spouští finálové hlasování a představuje klipy

Izraelci budou o nové písni pro Eden hlasovat do 25. ledna.

Výběr písně pro zpěvačku Eden Alene, která bude letos reprezentovat Izrael na Eurovizi 2021, se blíží ke svému vrcholu. Dnešním dnem startuje finálové online hlasování, v rámci kterého mohou Izraelci skrze speciální aplikaci vybírat ze tří písní. Toto hlasování bude ukončeno v pondělí 25. ledna. Ten samý den pak proběhne speciální televizní přenos, ve kterém Eden představí své tři soutěžní písně skrze oficiální videoklipy. Na jeho konci pak budou zveřejněny výsledky a my se tak dozvíme, se kterou písní bude talentovaná zpěvačka s židovsko-etiopskými kořeny soutěžit letos v Rotterdamu. Pořad bude, stejně jako vloni, uvádět moderátorka Eurovize 2019 Lucy Ayoub.

Izraelskému výběru jsme se detailně věnovali (zde a zde). Televize KAN nejprve představila devět demo verzí, které nazpívali neznámí umělci. Z nich pak Izraelci společně s odborným panelem vybrali nejlepší trojici písní, které už nazpívala samotná Eden Alene, písně získaly finální podoby a nakonec i oficiální videoklipy. Izrael zvládá rychle nejen očkování svého obyvatelstva, ale i přípravu na Eurovizi. Finální verze písní a videoklipy totiž vznikly za méně než tři týdny. My se tak již teď můžeme podívat na ony videoklipy a třeba si ještě na poslední chvíli upravit své preference.

Eden Alene – La La Love

Eden Alene – Set Me Free

Eden Alene – Ue La La

Kterou píseň byste v podání Eden Alene chtěli slyšet letos v květnu na pódiu v Rotterdamu? Pokud jste finálními podobami songů změnili názor, neváhejte „opravit“ svůj hlas v naší anketě. Izraelskou píseň pro Eurovizi 2021 poznáme v pondělí 25. ledna ve večerních hodinách.

Kterou píseň by měla Eden zazpívat na Eurovizi 2021?
 • Set Me Free 40%, 29 hlasů
  29 hlasů 40%
  29 hlasů - 40% všech hlasů
 • Ue La La 37%, 27 hlasů
  27 hlasů 37%
  27 hlasů - 37% všech hlasů
 • La La Love 23%, 17 hlasů
  17 hlasů 23%
  17 hlasů - 23% všech hlasů
Celkově hlasů: 73
4. 1. 2021 - 24. 1. 2021
Hlasování ukončeno !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..