Izrael: KAN představila trojici písní pro Eden Alene

Tyto tři písně již nyní nahrává samotná reprezentantka.

Eden Alene bude repezentovat Izrael na letošní Eurovizi v Rotterdamu. Izraelská televize KAN nejprve zveřejnila 9 demo verzí (psali jsme zde), ze kterých Izraelci společně s komisí vybírali nejlepší trojici songů, které budou z demo verzí vytuněny do finální podoby a především již nazpívané samotnou Eden Alene.

Izrael bude na Eurovizi 2021 reprezentovat jedna z těchto tří písní:

  • La La Love
  • Set Me Free
  • Ue La La

Dvě z těchto písní zvítězily v online hlasování (nebylo zveřejněno které) a třetí byla vybrána komisí teleivze KAN. K překvapení většiny, mezi touto trojicí nenajdeme píseň Shoulders, která patřila mezi fanoušky k těm nejoblíbenejším a v mnoha žebříčcích byl právě tento song tím nejžhavějším adeptem na výrhu. Eden má nyní plné hlasivky práce a nahrává finální verze všech tří písní. Neznáme sice zatím žádné konkrétní datum, kdy bychom mohli nahrávky uslyšet, nejpozději se tak ale stane už 19. ledna., kdy v Izraeli vypukne finálové online hlasování. Zpěvačka pak zazpívá všechny písně ve speciálním programu 25. ledna, v rámci kterého bude nakonec vyhlášena vítězná skladba, kterou Eden představí Evropě v květnu, doufejme, živě na pódiu Ahoy arény v Rotterdamu.

Poslechněte si stále ještě demo verze tří finálových písní a dejte nám vědět, kterou z nich by měla Eden zazpívat v Nizozemsku:

Jak si je Eden zabroukala v autě s Lucy Ayoub, si můžete poslechnout zde.

UPDATE: Momentálně si již finální verze nazpívané od Eden Alene můžete poslechnout ZDE.

V následující anketě hlasujte pro svou oblíbenou píseň, nebojte se, svůj hlas budete moci změnit i po zveřejnění konečných verzí.

Kterou píseň by měla Eden zazpívat na Eurovizi 2021?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *