PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec: Proč zbyla po letošním ročníku Eurovize nepříjemná pachuť?

Nemo prolomili kód a vyhráli 68. ročník Eurovision Song Contest. Pro Švýcarsko je to třetí výhra v historii soutěže. Jak jsme spokojeni s výsledky? Proč zbyla po letošním ročníku Eurovize nepříjemná pachuť? A jaká hláška od moderátorek nás nejvíce pobavila? Podcast Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: SpotifyApple podcastsGoogle podcastsYouradio TalkČeské podcasty a dalších.

0:43 – Máme za sebou další roční Eurovision Song Contest. Jak se Malmö zhostilo letošního ročníku? Co se nám nejvíce líbilo a bez čeho bychom se obešli? A jak hodnotíme moderátorky letošního ročníku?

18:36 – 68. ročník Eurovision Song Contest vyhráli švýcarský nebinární Nemo. Byli naším favoritem? Komu jsme fandili? Kdo byl vítězem u diváků? A pojedeme příští rok do Curychu?

28:33 – Sobota před letošním finále byla dynamická. Diskvalifikován byl nakonec nizozemský zpěvák Joost Klein. Co se tedy opravdu stalo? Proč publikum bučelo v závěru večera?

44:27 – Byly zveřejněny i výsledky semifinálových kol. Jak se umístila česká reprezentantka Aiko? Kdo se těsně nedostal do velkého finále ze semifinálových kol? Pro koho hlasovali čeští diváci a porotci?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..