Novinky

Na Nema čekalo ve Švýcarsku uvítání hned na letišti

Čekaly zde davy fanoušků a novinářů.

Po nedělním vítězství v 68. ročníku Eurovision Song Contest se švýcarský nebinární zpěvák Nemo vrátil domů do Švýcarska. Hned na letišti byl přivítán jako národní hrdina. Když vyšel z letiště, čekala ho smršť jásotu, objetí i řinčení kravských zvonců.

Fanoušci a novináři se shromáždili na největším švýcarském letišti. Čekání se jim protáhlo, jelikož letadlo, kterým Nemo cestovali, mělo 45 minut spoždění. Lidé si však krátili čas zpěvem vítězné písně The Code.

Jakmile se Nemo objevili, fanoušci se na něj ihned vrhli a začali se s fanoušky fotit a rozdávat autogramy. Skupina fanoušků pak přes celé letiště skandovala hesla jako „prolomili jsme kód“ nebo „existujeme“.

A jak bude trávit Nemo další dny? Hlavně odpočinkem. Již na tiskové konferenci po konci soutěže uvedli, že první co vyhledají, bude postel. Potřebují si po dvou náročných týdnech odpočinout a uklidnit se.

Fanoušci čekali na letišti v Curychu na Nemův přílet. Zdroj: ARND WIEGMANN / AFP

 

Švýcarský umělec Nemo pozdravil fanoušky na letišti v Curychu poté, co vyhrál 68. ročník Eurovision Song Contest Zdroj: ARND WIEGMANN / AFP

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..