Novinky

Podívejte se na dokument, který mapuje přípravy Aiko na Eurovizi

Krátký sedmnáctiminutový dokument zveřejnila česká eurovizní delegace na svém YouTube kanálu.

Pouhý den před druhým semifinále si pro české i zahraniční fanoušky připravila česká eurovizní delegace překvapení. Na oficiální YouTube kanále ESCZ představila sedmnáctiminutový dokument Aiko – Eurovision Journey, který poskytuje náhled do zákulisí příprav letošního vystoupení zpěvačky Aiko na Eurovizi.

V dokumentu se vrátíte zpět na začátek prosince, kdy proběhlo národní kolo ESCZ. Následně Vás Aiko a její tým pozve do zkušebny, kde uvidíte, jak vznikala celá choreografie. Nechybí ani záběry z pre-parties, kterých se zpěvačka účastnila. Na konci dokumentu pak můžete vidět doposud nezveřejněné záběry písně Pedestal na eurovizním jevišti v Malmö.

Režie a kamery se opět ujala Karolína Lukášková, která již je posluchačům našeho podcastu Eurovizní pokec dobře známá. Epizodu, ve které byla hostem, si můžete poslechnout zde. Karolína vytvářela také minulý rok dokument, který mapoval cestu skupiny Vesna na Eurovizi.

Na dokument Aiko – Eurovision Journey se můžete podívat níže.

Vystoupení české reprezentantky Aiko můžete sledovat již zítra 9. května 2024 ve 21:00 na ČT2. Výsledky druhého semifinále budou známy ještě ten den před půlnocí.

Náš redaktor Vladimír Vítek měl možnost se s Aiko setkat na poslední pre-party Malmöhagen v Kodani. Se zpěvačkou natočil i zdravici pro české fanoušky, kterou můžete již nyní zhlédnout na našem Instagramu a Tiktoku.

@escarenacz

🇨🇿 @Aikomakesmusic zdraví domů do Česka!!! 🇨🇿 Fanděte jí už tento čtvrtek v 2. semifinále Eurovize 2024 živě ze švédského Malmö 🇸🇪🤩🏆 Budete sledovat? #aiko #pedestal #eurovize #hudba #muzika #eurovize #eurovision2024 #malmö #unitedbymusic #eurosong2024 #eurosong #aikomusik #eurovision #eueovisionsongcontest #escarenacz #ogae #ogaeczechia #esc #esc2024 #czechia

♬ původní zvuk – escarenacz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..