PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec: Proč je letošní Eurovize samá zvedačka a bude Aiko měnit outfit?

Jsou za námi první zkoušky téměř všech reprezentantů. Jak si vedli ti z druhého semifinále? Co víme o vystoupení české zástupkyně Aiko? A jaké další novinky se vyrojily okolo letošního ročníku za posledních několik dní? Podcast Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: Spotify, Apple podcastsGoogle podcastsYouradio TalkČeské podcasty a dalších.

0:43 – Během posledních dní bylo odhaleno několik novinek. Jako první byl zveřejněn koncept pohlednic. Zároveň byly představeny interval acty pro semifinálová kola. Na eurovizní stage se vrátí Benjamin Ingrosso a výherkyně předchozích ročníků Helena Paparizou, Sertab Erener a Charlotte Perrelli. Je to pro nás příjemné oživení? Koho bychom chtěli vidět vystupovat ve velkém finále?

13:50 – Aiko má za sebou první zkoušku. Nikoho nenechal chladným její outfit. Jak se jí zkouška povedla? Bude ještě Aiko měnit outfit?

21:34 – Zkoušky už mají za sebou i ostatní reprezentanti druhého semifinále. Vezmeme si na paškál jednotlivá vystoupení a okomentujeme je. Zároveň si zaspekulujeme, jaké velké oznámení pro nás produkce Eurovize chystá.

@eurovision

You say icon, we say @Aikomakesmusic! Either way, there’s no coming down off that Pedestal 🇨🇿 #Eurovision2024

♬ original sound – Eurovision

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..