PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec: Bude Bambie Thug vyvolávat ďábla na jevišti v Malmö?

V Malmö se naplno rozběhly zkoušky na květnovou Eurovizi. Zároveň máme za sebou pre-parties sezónu, kde bylo plno písní představeno poprvé živě. Kdo se ukázal v dobrém světle a komu pre-parties a první zkoušky uškodily? A co říkáme na další změnu pravidel Eurovize? Podcast Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: Spotify, Apple podcastsGoogle podcastsYouradio TalkČeské podcasty a dalších.

0:45 – Eurovize zavádí nové pravidlo. Finalisté si budou moci při losování pozice do finále vytáhnout i volbu producentů. Jak hodnotíme tuto změnu? Nebudou mít producenti pak až moc volnou ruku? A jaké změny pravidel nás čekají do budoucna?

12:56 – V několika evropských městech se v minulých týdnech uskutečnily pre-parties. Jak to bylo letos s organizací? Byla její úroveň vyšší? Jak si vedla česká reprezentantka Aiko? Komu pro-parties uškodily a kdo před publikem zazářil?

30:04 – V Malmö se od soboty 27. dubna rozběhly zkoušky jednotlivých vystupujících. Kdo všechno už má zkoušky za sebou? Která vystoupení nás nadchla? Kdo bude na eurovizním pódiu vyvolávat ďábla?

1:02:14 – Jaké další novinky víme o aktuálním ročníku? Kde ho bude možné sledovat? Kdo bude komentovat přímý přenos?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..