Novinky

Silia Kapsis bude v Malmö reprezentovat Kypr

Dalším ohlášeným reprezentantem na Eurovizi 2024 je Silia Kapsis, která bude hájit barvy Kypru.

Koncem srpna jsme vás informovali o prvním zvoleném reprezentantovi pro nadcházející Eurovizi, kterým byl Mustii z Belgie. Nyní ho na soupisce doplňuje čerstvá reprezentantka Kypru, kterou je Silia Kapsis. Ta pochází podobně jako letošní reprezentant Kypru Andrew Lambrou z Austrálie. Silia je nejen zpěvačka, ale také tanečnice a herečka. Na svém kontě již má tři singly a čtvrtý se brzy očekává, takže je pravděpodobné, že se bude jednat o její eurovizní píseň. Svou debutovou skladbu Who Am I? napsala, když jí bylo pouhých 12 let. Publiku se ale představila již po celém světě, některé z jejích projektů ji zavedly až do Los Angeles.

Eurovizní stage by tak pro ni neměla být žádnou překážkou a od Kypru tak můžeme opět očekávat kvalitní příspěvek do dalšího ročníku. Kypr ale bohužel patří mezi jednu z nejdéle se účastnících zemí, které zatím nezvítězily. Nejblíže byl vítězství Kypr v roce 2018, kdy Eleni Foureira se svým hitem Fuego skončila druhá a v očích mnohých fanoušků dosud toto hudební a taneční číslo nebylo překonáno. Třeba se to podaří právě Silii?

Co říkáte na novou volbu Kypru? Myslíte si, že je interní volba tím správným řešením nebo mělo proběhnout dříve avizované národní kolo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..