Novinky

Vesna vydala akustickou verzi My Sister’s Crown

Zkraťte si čekání na eurovizní vystoupení poslechem akustické verze písně My Sister’s Crown od Vesny.

V předešlých dvou letech jste na oficiálním YouTube kanálu Eurovision Song Contest mohli sledovat upravené verze jednotlivých soutěžních písní. Interpreti daných ročníků upravili své soutěžní písně do alternativní či akustických verzí. Ti odvážnější pak zveřejnili i například remixy svých soutěžních písní nebo covery známých eurovizních evergreenů. Čeští fanoušci se tak dočkali například akustické verze písně Lights Off od We Are Domi nebo full band live session písně Omaga od Benny Crista. O podobný koncept fanoušci nejsou ochuzeni ani letos. Změnou však je, že byly tyto verze zveřejňovány v průběhu dubna ve třech epizodách pořadu Eurovision… A Little Bit More.

Každou ze tří epizod Eurovision… A Little Bit More diváky provedl jeden exkluzivní host. Moderování prvního dílu se zhostila vítězka Junior Song Contest 2015 a reprezentantka Malty z roku 2021 Destiny. Druhým dílem nás provedla Surie (Spojené království, 2018) a v závěrečné třetí epizodě se mohli fanoušci těšit na skupinu Keiino (Norsko, 2019).

A právě ve třetí epizodě představila dívčí skupina Vesna akustickou verzi své písně My Sister’s Crown, se kterou bude letos bojovat o přízeň diváků v Liverpoolu. O natáčení vizuálu informovala skupina v první polovině dubna na svých sociálních sítích.

A nyní se můžete konečně podívat na výsledek jejich práce. Video k akustické verzi  se natáčelo ve stejných prostorech jako část videoklipu k písní My Sister’s Crown.

Kompletní epizody si můžete přehrát na oficiálním YouTube kanále Eurovision Song Contest. Odkazy na jednotlivé epizody najdete níže.

Jeden myslel na “Vesna vydala akustickou verzi My Sister’s Crown

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..