NovinkyReprezentanti

Remo Forrer představil svou píseň Watergun pro Eurovizi 2023

Vystoupí s ní během prvního semifinále v úterý 9. května.

Remo Forrer byl jako reprezentant Švýcarska odhalen již před pár týdny. My jsme vám Rema představili v krátkém článku, který najdete ZDE. Na odhalení jeho soutěžní písně jsme si však museli počkat až do dnešního poledne, kdy byla oficiálně představena skladba Watergun, se kterou se Remo Forrer pokusí za Švýcarsko probojovat do finále Eurovize 2023 v Liverpoolu.

Na baladě Watergun se autorsky podíleli Ashley Hicklin, Argyle Singh a Mikolaj Trybulec. Poslední jmenovaný vám může být povědomý, protože se podílel i na naší písni z roku 2019 Friend of a Friend a v následujících letech i na spoustě dalších písní v národních kolech napříč Evropou. Skladba působí velice emotivně, ale téma dospívání k tomu vybízí. Jak sám Remo Ferrer prozradil před zveřejněním skladby, její zazpívání je pěvecky náročné a využije při ní svůj široký hlasový rejstřík od hlubokých poloh až po vysoké tóny.

Remo Forrer bude vystupovat v druhé polovině prvního semifinále, kde tak stane tváří v tvář i české skupině Vesna. Jak se vám nová švýcarská eurovizní píseň líbí? Watergun Remo Forrera můžete ohodnotit také v naší anketě a nezapomeňte využít také komentáře pod článkem!

Ohodnoťte píseň Rema Forrera - Watergun

2 komentáře: „Remo Forrer představil svou píseň Watergun pro Eurovizi 2023

  • Bez porot by loni Švýcarsko do finále neprošlo. Přesto letos zvolili podobnou žánrovou píseň, která u diváků propadne. Tím lépe pro nás!

    Reagovat
    • Moje slova, i když se mi písnička líbí víc než Boys do cry.

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..