NovinkyReprezentanti

Kypr posílá píseň Break a Broken Heart

V Liverpoolu s ní vystoupí australský zpěvák Andrew Lambrou.

Kypr bude na letošní Eurovizi reprezentovat australský zpěvák Andrew Lambrou. Že je vám toto jméno povědomé? Ano! Andrew Lambrou se účastnil loňského australského národního kola Australia Decides s písní Electrify. Obdržel ale až sedmé místo a do italského Turína nakonec odletěl Sheldon Riley. Andrew si tak spraví chuť a poletí reprezentovat Kypr na 67. ročníku Eurovision Song Contest do anglického Liverpoolu.

Andrew Lambrou je třiadvacetiletý zpěvák kyperského původu žijící v australském Sydney. Jeho hudba je většinou taneční a nebojí se ani elektronických či clubových efektů. Jeho eurovizní působení je syntézou mezi kyperskou televizí, řeckým Panik Records a australským City Pop Records. Samotný zpěvák je v současnosti podepsaný pod Saiko Management se základnou v New Yorku. Kypr tak pro liverpoolskou Eurovizi sází na doslova světovou spolupráci. Pokud nepočítáme zrušený ročník 2020, dočkáme se z Kypru mužského zástupce poprvé od roku 2017. Od tohoto roku to totiž byla doslova dámská jízda.

Jeho eurovizní píseň nese název Break a Broken Heart a jedná se o vesměs severskou produkci. Autory songu jsou Jimmy Joker, Jimmy Jansson, Marcus Winther-John a Thomas Stengaard.

Ohodnoťte píseň Andrewa Lambrou - Break a Broken Heart

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..