PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec: Česko hledá reprezentanta pro Liverpool

Za posledních několik týdnů se událo spoustu zásadních novinek okolo nadcházejícího ročníku soutěže Eurovision Song Contest a jednou z nejaktuálnějších a nejzásadnějších je ta, že se český reprezentant objeví na pódiu v Liverpoolu. Půjde tak již o 11. účast České republiky v soutěži. Otázky jsou tedy jasné… Kdo bude dalším českým reprezentantem? Má Česká republika vůbec šanci na vítězství v soutěži? Na tyto otázky se snažil odpovědět první host našeho nového podcastu Eurovizní pokec Josef Štaif.

3:34 – Veřejnoprávní televize BBC vybrala ze sedmi představených měst pořadatelské město pro rok 2023. Mezi těchto sedm měst patřil – Birmingham, Glasgow, Leeds, Machester, Newcastle, Sheffield a Liverpool. Právě poslední zmiňované město volbu vyhrálo a stalo se tak pořadatelským městem pro příští ročník soutěže. S vybraným městem bylo představeno i logo, které kombinuje vlajku loňského vítěze a letošního pořadatele.

12:33 – Známe první dva soutěžící dalšího ročníku Eurovision Song Contest. Prvním se stala izraelská zpěvačka Noa Kirel a Kypr  bude reprezentovat Andrew Lambrou. Jedná se o jedny z nejdřívějších oznámení reprezentantů v historii soutěže. Na soutěžní písně si samozřejmě budeme muset ještě počkat.

19:33 – Rozbíhá se akce, které bude zasvěcený celý podzim, Junior Eurovision Song Contest. Země, které se letos účastní, již vybírají své reprezentanty. Na které národní výběry nás naláká Josef Štaif?

22:46 – TÉMA TÝDNE – Česká delegace potvrdila minulý týden účast na Eurovision Song Contest 2023 originální fotografií třech posledních reprezentantů. Půjde tak již o 11. reprezentaci v soutěži. V tématu týdne nás tak zajímalo, kdo bude novým reprezentantem a zda má Česká republika na to, aby přivezla domů ikonickou skleněnou trofej.

První díl podcastu Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: Spotify, Apple podcasts a Anchor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..