NovinkyOGAE

OGAE hlasování 2022 (2.)

Pokračujeme s odhalováním dalších 13 fanklubů. Jak si vede Česko?

Jako každý rok se i letos můžeme těšit na tradiční anketu OGAE. Minulý rok byla rozdělena na dvě části – jednu polovinu klasicky ohlašovanou klub po klubu a druhá polovina hromadně v jednom videu. Tentokrát však bude vše navráceno do starých kolejí a všechny kluby budou postupně představeny během dubna.

A druhou část těchto výsledků vám přinášíme právě teď. Níže najdete dalších 13 klubů, které rozdaly své hlasy. Zároveň u každého klubu najdete počet členů, kteří se do hlasování zapojili. Na konci článku najdete také celkové průběžné skóre.

Pokud jste minuli prvních 12 hlasujících klubů, najdete je v příslušném článku zde.

Rumunsko (13/43)

Kypr (14/43)

Malta (15/43)

Švýcarsko (16/43)

Ázerbájdžán (17/43)

Nizozemsko (18/43)

Dánsko (19/43)

Izrael (20/43)

Arménie (21/43)

Spojené království (22/43)

Island (23/43)

Polsko (24/43)

Andorra (25/43)

V první části výsledků fanouškovského hlasování jsme se dočkali dvakrát pěti bodů, které v této druhé části doplnilo dalších 11 bodů – po pěti bodech pro skupinu We Are Domi přišlo ze Spojeného království a z Andorry, zatímco jeden bodík nám přistál na účtu od kolegů z dalekého a chladného Islandu. Děkujeme!

Zde přikládáme také průběžné výsledky po hlasování 25 klubů z celkového počtu 43. Na prvních třech příčkách se drží obligátní trio Švédsko, Itálie a Španělsko. Zatímco Španělsko si bronzovou příčku drží relativně obstojně, na špici se Itálie se Švédskem o prvenství neustále přetahují a jak vidíte, aktuálně má Švédsko náskok pouhého jednoho bodu. Česku celkově s 21 body patří průběžné 16. místo. Zatím se do hlasování zapojilo celkem necelých 3000 fanoušků, což je téměř 2,5krát více než po hlasování prvních 12 klubů.

V následujícím týdnu poznáme další výsledky včetně hlasování našeho českého OGAE klubu. Naše výsledky vám představíme v samostatném článku včetně kompletní české TOP 39 i s počtem došlých hlasů pro jednotlivé písně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..