Ázerbájdžán

Reprezentant Ázerbájdžánu 2022

Nadir Rustamli – Fade to Black

Krátce o interpretovi

Nadir Rustamli se narodil v roce 1999 v oblasti Salyan. Od malička ho baví zpívat, hrát na klavír, skládat vlastní hudbu a sportovat, vystudoval management cestovního ruchu v Baku. Zpěvák má již na svém kontě mnoho pěveckých soutěží, které byly vždy zakončeny úspěchem. V roce 2019 skončil na druhém místě v talentové soutěži YouthVision, v tom samém roce zároveň zvítězil v národním festivalu Studentské jaro, do povědomí Ázerbájdžánců se však dostal především účastí v nejnovější edici soutěže Hlas, kterou dokázal velmi nedávno vyhrát. Svou lásku k Eurovizi ukázal právě během účasti v Hlasu, kdy zazpíval mnoho eurovizních hitů, jako například Arcade, Day After Day nebo We Could Be The Same.

Ázerbájdžán opět sází na severoevropský tým autorů. Soutěžní píseň Fade to Black vznikla za pomoci skladatelů Andreas Stone Johansson, Anderz Wrethov, Sebastian Schub a Thomas Stengaard. Do písně, která původně nebyla cíleně napsána pro ázerbájdžánskou delegaci, byly přidány oblíbené zakavkazké instrumenty a především byl konec písně přizpůsoben na míru Nadirova hlasu, který je zapotřebí náležitě ukázat světu.

Oficiální videoklip

Text písně

Stay
The story barely started
Can’t you
Stay
Do you really want no part of this
Once so sweet
Reverie
You back off slowly through the door
You always go and blame the weather
The weather

It hurts so fast
When love goes bad
Until at last
We fade to black

And I’m numb, numb
Numb, numb

Wait
I need some time to fix this can’t you wait ?
We can’t afford to miss this
You back off slowly through the door
You always go and blame the weather
The weather

It hurts so fast
When love goes bad
Until at last
We fade to black

And I’m numb, numb
Numb, numb

We’re living in a memory
The present is the price I pay
Fade to black
Fade to black

It hurts so fast
When love goes bad
Until at last
We fade to black

Anketa
Ohodnoťte píseň Nadira Rustamliho - Fade to Black

Příspěvek z Instagramu

Client error: `GET https://graph.facebook.com/v10.0/instagram_oembed?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCb2lukagBfF%2F&access_token=EAAG5hzKyxakBAEpb3ALpAZC7KaqksB0STp43hEt0ryNVGni55vBMRCBP2v3GBU7163ehfTE6mdoUpdIFRBKSo9CldRd5PKP9rWwwMYSIrGa3VIbtv7IjFrRzG1x8evdH1iCcm4jTZA2S2nPz0H0BaScuCCC4Tb5w3I4ozKL9kKIcLTLI7dq5nWeKmxQ3ZCZAIGf1iZBCU6PMFA3RQME6BBZCsDCPq1l52tVYZA4zXgcyzZAFDQkZBggnHhentPyOARswZD` resulted in a `400 Bad Request` response:
{"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their pass (truncated…)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..