NovinkyOGAE

OGAE hlasování 2022 (1.)

První část výsledků tradiční ankety mezi všemi kluby OGAE. Kdo vyhraje tentokrát?

Jako každý rok se i letos můžeme těšit na tradiční anketu OGAE. Minulý rok byla rozdělena na dvě části – jednu polovinu klasicky ohlašovanou klub po klubu a druhá polovina hromadně v jednom videu. Tentokrát však bude vše navráceno do starých kolejí a všechny kluby budou postupně představeny během dubna.

A první část těchto výsledků vám přinášíme právě teď. Níže najdete prvních 12 klubů, které rozdaly své hlasy. Zároveň u každého klubu najdete počet členů, kteří se do hlasování zapojili. Na konci článku najdete také celkové průběžné skóre.

Francie (1/43)

Slovinsko (2/43)

Řecko (3/43)

Lotyšsko (4/43)

Albánie (5/43)

Bulharsko (6/43)

Norsko (7/43)

Itálie (8/43)

Chorvatsko (9/43)

Turecko (10/43)

Zbytek světa (11/43)

Španělsko (12/43)

Prvních bodů jsme se dočkali relativně rychle. Zcela nepřekvapivě pro We Are Domi přišlo 5 bodů z Norska, odkud pochází 2 ze 3 členů naší skupiny, ale příjemně překvapilo druhých 5 bodů, které přišly tentokrát z klubu OGAE Zbytek světa. Mockrát děkujeme oběma klubům!

Zatím tedy odhlasovalo 12 klubů a v nich 1321 jednotlivců. Uvidíme, jak se budou výsledky vyvíjet v dalších týdnech, kdy nás čeká ještě 31 dalších TOP 10, takže se ještě může leccos změnit. Myslíte si, že se letos fankluby trefí do výsledků květnové Eurovize?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..