Na místěNovinkyRotterdam 2021

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Druhá zkouška Česka v Ahoy aréně

Benny Cristo si podruhé vyzkoušel vystoupení své písně.

Přinášíme exkluzivní dvouminutové video z druhé zkoušky Bennyho Crista z rotterdamské Ahoy arény. Ben si na první pokusy vzal stylové brýle, na poslední třetí pokus je však odložil. Benny dnes půsbil mnohem jistěji ve svém pohybu po pódiu a bylo na první pohled vidět, že si svou zkoušku více užívá. Od druhého dnešního pokusu už navíc zpíval naplno a dokázal tak všem, že po pěvecké stránce nebude mít sebemenší problém, vypilovat by tak měl pouze pár falzetů, které až příliš mizí v hudebním podkladu.

Ani při druhé zkoušce se na pódiu neobjevily žádné speciální efekty či ohňostroje, a to ani ve chvíli velkolepého nástupu posledního refrénu. Většina televizních záběrů se tak zaměřuje téměř výhradně na Bena a jeho tanečníky, staging je viditelně zcela podřízen Benovu charisma, které tak má velký prostor vyniknout a předat jeho pozitivní náladu skrze televizní obrazovky divákům po celé Evropě.

Na exkluzivní dvouminutové video z dnešní zkoušky se můžete podívat zde:

Dnes jsme také měli příležitost sledovat druhou tiskovou konferenci Bena přímo v press centru arény Rotterdam Ahoy.

Benny se na tiskové konferenci zmínil, že i když nemá možnost opustit prostory hotelu a vyjít si do města, měl možnost vyzkoušet tradiční holandské jídlo, které mu moc chutnalo.
Benny také prozradil, že nikdy neplánoval stát se mezinárodní hvězdou a že má dost práce v samotné České republice.
Otázky na tiskové konferenci padly například i na Bennovy záliby, kterými jsou například jiu-jitsu a cvičení.
Další zkouška Bennyho se uskuteční ve středu 19. května – den před druhým semifinále Eurovize 2021.

9 komentářů: „EXKLUZIVNÍ VIDEO: Druhá zkouška Česka v Ahoy aréně

 • Šance je pořád, snad kromě Polska a Gruzie u všech. Jen jsem čekala od Bena víc, co se choreografie týče. Nemusí být zrovna žádné kosmické oblečky nebo pyro-show, ale tady mi to taneční vystoupeni fakt přijde dost slabé – tanec, oblečení. 🤷‍♀️Ale počkám si na semifinale, třeba to jako komplet bude vypadat dobře. Záleží i na kameře a tak. Budu držet pěsti…

  Reagovat
  • Je škoda, že víc netancuje, pže je skvělej tanečník, ale FANDÍM a držím ✊

   Reagovat
 • Vychillujte se jesus… Ben zpívá dobře a grafika je skvělá, jsem rád, že se drželi klipu. Jediné co pokulhává je choreografie, to je dost slabý no, každopádně na postup to má, ale konkurence je letos fakt vysoká.

  Reagovat
 • Ešte má čas zmeniť farbu vlasov na pôvodnú, takto pôsobí ako dobre vyzerajúci stareček a aby nestačilo, tak vyleze pred novinárov v motýlikovom pyžamku…super!

  Uvidíme ako to bude na kamere, ale spoliehať sa hlavne na charizmu môže byť zradné, pred ním sa bude prezentovať estónsky fešáčik.
  Na druhej strane, kto veril, že postúpi Serhat (či ako sa volal) ? A postúpil.

  Reagovat
  • jezis chill, sanci to podle me stale ma 😀 takove 9-10. misto by to mohlo byt, kdyz Benny vylepsi vokaly a v jury show a zivem prenosu to da na 100+ %

   Reagovat
   • Souhlasím, šanci to má, ale také už finále nevidím tak jistě. Scéna je opravdu neuvěřitelně nevýrazná. Přesně toho jsem se bála, když jsem si přečetla o najmutém světovém scénografovi. Kolikrát je lepší člověk, který nemá takové zkušenosti, ale je odpovědný a dá tomu veškerý um, než velké jméno s manufakturou… Škoda že nevsadili na osvědčené lidi z minulých let…

    Reagovat
    • Tak naposled dělal staging Jan Bors, kterej jaksi v naší delegaci už není

  • Tak ještě neskončit za Polskem, že? (nic proti Polsku)

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..