NovinkyOGAE

Hlasování v anketě OGAE (5.)

Poslední část letošního OGAE hlasování byla odhalena!

Ani letošní rok nebude chybět pravidelné hlasování fanklubů OGAE. Po roční pauze, kterou loni vyplnil OGAE Eurovision Fan Contest 2020, se vrací to, na co jsme byli zvyklí v předchozích letech. Ale přesto k jedné drobné úpravě dochází. Narozdíl od původního systému, kdy byly po celou dobu do Eurovize představovány jednotlivé topky ze všech zemí, bude tento postup použitý jen pro polovinu fanklubů. Do ní patří i Česko a naše výsledky budou představeny téměř mezi posledními až na konci dubna. A co bude dělat druhá polovina fanklubů? Ta pošle video s hlasy a tato ohlášení budou představena najednou v prvních květnových týdnech. To se k polovině hlasů postupně bude přičítat i druhá polovina celkového výsledku.

A tento okamžik právě nyní nadešel. Po čtyřech částech jednotlivých hlasování 21 klubů nás nyní čeká video s dalšími 22 hlasujícími kluby. Kdo nakonec zvítězil? Podívejte se na video.

Celkem se do letošního hlasování zapojilo 3522 hlasujících členů ze 43 OGAE klubů a boj byl napínavý až do posledního okamžiku. Vedoucí trojice ale kopíruje dosavadní předpovědi bookmakerů a sázkových kanceláří. Český reprezentant Benny Cristo se ani v poslední části hlasování žádných bodů nedočkal. Často ale výsledky ankety OGAE neodpovídají realitě, kolikrát favorité fanoušků ani nepostoupili ze semifinále do finále, takže ještě není rozhodně nic ztraceno. Kompletní tabulku s výsledky přikládáme níže:

Jste s Maltou jako vítězem spokojení, nebo byste místo Destiny dali přednost jinému reprezenantovi, který měl v anketě zvítězit? Myslíte si, že podobně napínavý soubor mezi trojicí Malta – Švýcarsko – Francie se odehraje i za dva týdny v Rotterdamu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..