NovinkyOGAE

Hlasování v anketě OGAE 2021 (3.)

Letošní tradiční hlasování oficiálních fanklubů Eurovize OGAE pokračuje třetí šesticí hlasů!

Ani letošní rok nebude chybět pravidelné hlasování fanklubů OGAE. Po roční pauze, kterou loni vyplnil OGAE Eurovision Fan Contest 2020, se vrací to, na co jsme byli zvyklí v předchozích letech. Ale přesto k jedné drobné úpravě dochází. Narozdíl od původního systému, kdy byly po celou dobu do Eurovize představovány jednotlivé topky ze všech zemí, bude tento postup použitý jen pro polovinu fanklubů. Do ní patří i Česko a naše výsledky budou představeny téměř mezi posledními až na konci dubna. A co bude dělat druhá polovina fanklubů? Ta pošle video s hlasy a tato ohlášení budou představena najednou v prvních květnových týdnech. To se k polovině hlasů postupně bude přičítat i druhá polovina celkového výsledku.

Spolu s každými výsledky bude také zveřejněno, kolik členů v každém fanklubu se hlasování zúčastnilo. Pojďme se podívat na třetí část hlasování, kdy uvidíme výsledky ze Slovinska, Francie, Austrálie, Španělska, Polska a Lucemburska.

13. OGAE Slovinsko

14. OGAE Francie

15. OGAE Austrálie

16. OGAE Španělsko

17. OGAE Polsko

18. OGAE Lucembursko

I po 18 hlasujících klubech se TOP 3 nezměnila a stále tedy průběžným výsledkům vládne pomyslná svatá trojice Gjon’s Tears, Destiny a Barbara Pravi. Benny Cristo se (opět) žádných bodů nedočkal, ale zato přistálo prvních pár bodů Belgii, Moldavsku a Irsku. Celkový počet hlasujících tak aktuálně čítá lehce přes 1200. Nezapomeňte, že zítřek bude patřit hlasům našeho fanklubu OGAE Česko, takže nás sledujte a dočkáte se i kompletních bodových hodnot pro jednotlivé písně.

Jeden myslel na “Hlasování v anketě OGAE 2021 (3.)

  • Přesně jsem věděl, že naše letošní účast bude naprostý propadák! Zatím to tak vypadá. Letos finále – ani omylem!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..