NovinkyOGAE

Hlasování v anketě OGAE 2021 (2.)

Letošní tradiční hlasování oficiálních fanklubů Eurovize OGAE pokračuje!

Ani letošní rok nebude chybět pravidelné hlasování fanklubů OGAE. Po roční pauze, kterou loni vyplnil OGAE Eurovision Fan Contest 2020, se vrací to, na co jsme byli zvyklí v předchozích letech. Ale přesto k jedné drobné úpravě dochází. Narozdíl od původního systému, kdy byly po celou dobu do Eurovize představovány jednotlivé topky ze všech zemí, bude tento postup použitý jen pro polovinu fanklubů. Do ní patří i Česko a naše výsledky budou představeny téměř mezi posledními až na konci dubna. A co bude dělat druhá polovina fanklubů? Ta pošle video s hlasy a tato ohlášení budou představena najednou v prvních květnových týdnech. To se k polovině hlasů postupně bude přičítat i druhá polovina celkového výsledku.

Spolu s každými výsledky bude také zveřejněno, kolik členů v každém fanklubu se hlasování zúčastnilo. Pojďme se podívat na druhou část hlasování, kdy uvidíme výsledky z Německa, Severní Makedonie, Portugalska, Malty, Kypru a Izraele.

7. OGAE Německo

8. OGAE Severní Makedonie

9. OGAE Portugalsko

10. OGAE Malta

11. OGAE Kypr

12. OGAE Izrael

TOP 3 se ani po další šestici hlasujících fanklubů nemění – Švýcarsko, Francie a Malta. Prvních bodů se po další várce hlasů dočalo Bulharsko, Norsko a Dánsko. Benny Cristo je zatím stále bez jediného bodu. Brzy se vám přihlásíme s další šesticí hlasů. Výsledky hlasování českého fanklubu budou představeny v pátek 30. dubna. U nás na webu najdete i kompletní TOP 38 se všemi body, které jednotlivé písně od našich členů obdržely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..