ESCArena hodnotí !Ročník 2021

ESC Arena hodnotí (17): Growing Up Is Getting Old (#BUL)

Tým našeho webu hodnotí písně Eurovision Song Contest 2021!

ESC Arena vám každý den servíruje zhodnocení jedné písně soutěžící na letošní Eurovizi v Rotterdamu. Přečtěte si názory lidí, kteří se starají o chod našeho webu, a koukněte na jejich výsledné bodové hodnocení. Nesouhlasíte s námi a máte zcela odlišný názor? Změnil se váš postoj k písni od jejího prvního zveřejnění? Neváhejte a podělte se s námi o své postřehy dole v komentářích! A koho že si detailně rozebereme dnes?

Victoria – Growing Up Is Getting Old

Reprezentant Bulharska 2021

Josef

Victorii jsem si oblíbil minulý rok a její píseň Tears Getting Sober patřila mezi mé favority na vítězství. S napětím jsem tak očekával, jaké písně nám naservíruje k výběru letos. A že to byla skvělá sestava písní. S výjimkou Ugly Cry a Phantom Pain jsem měl rád všechny čtyři zbylé songy. A právě Growing Up Is Getting Old mě oslovilo nejvíce svou pohodovou atmosférou a podobným zvukem jako loňská píseň. Ačkoliv mezi fanoušky nepatřila k favoritům na vítězství, nakonec asi i Victoria sama tuto píseň preferovala. Přesto je pro současnou dobu Growing Up Is Getting Old vhodná a pokud se podaří Marvinu Dietmannovi přenést retro atmosféru videoklipu i na jeviště v Rotterdamu, Bulharsko si bude říkat i o umístění v prestižní TOP 10.

Hodnocení: 10

Honza

Ach, Victoria. Toto děvče mě zatím pokaždé pohladilo po duši, její nové EP není výjimkou. Prakticky kterýkoliv song by z tohoto alba na Eurovizi jel, byl by u mě vysoko. Píseň Growing Up Is Getting Old je velmi těžké porovnávat s loňskou bulharskou písní, kterou jsem měl na druhém místě, proto se raději zaměřím jen na letošní věc. A tak tedy Bulharsko opět zbožňuji a už teď vím, že Victoriinu tvorbu budu sledovat i po skončení soutěže. Vystoupení bude určitě krásné a dojme lidi i v mém věku, jelikož Victorii se daří otevírat témata, která si třeba třicetiletý člověk sám od sebe nepřipustí. Věřím, že Victoria má před sebou velkou kariéru!

Hodnocení: 9,5

Dominik

Další z řad letošní písní, které neurazí, ale ani nenadchnou. Victorie má svůj specifický styl a stejně tak jako s minulou písní, i tato mě dokáže dokonale uspat. Abych nebyl tolik negativní, videoklip k písni patří k letošním špicím, které jsem mohl zhlédnout. I letošní styl výběru reprezentační písně byl dobrý tah na branku.

Hodnocení: 5

Pavel

Victorii se podařilo již druhý rok po sobě mě uhranout, dojmout a zamilovat se do písně. Jemný hlasový projev v kombinaci s nádherným instrumentálním podkladem funguje na jedničku s hvězdičkou. Videoklip k písni je kouzelný a neotřelý. Victoria je skvělá zpěvačka a o živé vystoupení se ani trochu nebojím. Jsem rád, že z pětice potenciálních písní byla vybrána právě Growing Up Is Getting Old a drží své čestné místo na jednom ze stupínků mé pomyslné bedny vítězů.

Hodnocení: 10

Vladimír

Píseň Victorie je bohužel na můj vkus až moc ukňouraná a nevýrazná. Někdy si ji sice poslechnu, ale to musím být zrovna v takovém melancholickém rozpoložení, což se teda moc často nestává.

Hodnocení: 3

Daniel

Sledoval jsem Victoriino oficiální představení soutěžní písně pro Eurovizi 2021 a musím uznat, že song Growing Up Is Getting Old, navzdory mým preferencím jiných písní jejího EP, zpěvačce celkově sedl z celého výběru nejvíc a věřím, že bulharský tým udělal dobrou volbu. Fakt, že se Victoria během eurovizních příprav bude prezentovat svou oblíbenou skladbu a nebude se nutit do té, která uspokojí většinu fanoušků, přispěje k tomu, že vystoupení bude přirozenější, kreativnější a zkrátka autentičtější. Emoce se tak k divákům přenesou snáze a na tom v případě pomalých skladeb jako tato záleží nejvíce. Bulharsko bude opět sklízet úspěchy!

Hodnocení: 8,5

Ondřej

Musím se přiznat, že po vydání Victoriina alba jsem tomuto songu nevěnoval dostatečně velkou pozornost. Growing Up Is Getting Old nepatřila mezi mé favority ze zmíněného alba, ale nakonec si myslím, že Victoria vůbec neudělala špatně, že ji zvolila. Vzhledem k tomu, že si Victoria za uplynulý rok získala velké množství fanoušků a její píseň je přímo dělaná pro poroty, myslím si, že by pro ní neměl být problém dostat se do top 10. Na vítěze bych ji ale netipoval.

Hodnocení: 7,5

Celkové hodnocení pro Bulharsko: 7,64

Souhlasíte? Nesouhlasíte? Dejte nám vědět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..