Jak tráví eurovizní hvězdy letošní léto?

Letošní léto se většinou nese v duchu poznávání vlastní domoviny. Ale i tak se někteří eurovizní interpreti vydali do zahraničí, jiní zůstali doma u svého bazénu. Podívejte se s námi na vybrané tváře minulých (i budoucích) eurovizních ročníků, kteří na svém instagramu poodhalili, jak si letošní netradiční léto užívají.

Například hned vítězka Eurovize 2016 Jamala se vydala do tureckého Marmaris, kde si užívala tropické teploty se svým milovaným potomkem.

View this post on Instagram

Island 🏝 🏝 ⠀ #Maşallah

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Zůstaneme-li u potomků, nádherné chvíle zažívají francouzští Madame Monsieur. Těm se před pár dny narodili syn Cesar. Sice s ním ještě nemohou trávit dovolenou u moře, i tak mají ale harmonogram jistě velmi nabitý.

View this post on Instagram

Madame et Monsieur ont un fils… 🎈

A post shared by Madame Monsieur (@madamemonsieur) on

Luca Hänni nepolevuje ani v létě a tvoří jeden videoklip za druhým. I tak si ale našel volnou chvíli na to vykoupat se v průzračném jezeře.

Koupání si užívají i Zala Gašper ze Slovinska. Ti to ale berou vážněji a trénují plavecké styly v profesionálním bazéně.

Samanta Tina, která bude reprezentovat Lotyšsko příští rok, se vydala na řecký ostrov Kréta a jak můžeme vidět, dovolenou si užívá naplno.

View this post on Instagram

🇱🇻☀️Šis ceļojums uz Krētu bija savādāks kā iepriekš citi pirms vīrusa situācijas pasaulē! Tas bija citāds, bet ne mazāk lielisks! Prieks, ka ceļošana ir atļauta, taču tas nenozīmē, ka savas drošības noteikumi var tikt neievēroti. Šeit visa ceļojuma laikā tie uz katra soļa tika atgādināti un ievēroti! 🙏Maskas, distancēšanā šeit nevienam neradīja diskomfortu- gluži vienkārša pamtlieta, kas attiecas uz mums visiem! ☀️Ceļot ir droši, taču ir jāatceras sargāt sevi un tad arī Dievs Tevi sargās! ❤Paldies @novatours_lv par šo super izplānoto ceļojumu no A-Z, par rūpēm un atbildību! Seko @novatours_lv un iepriecini sevi! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷 🇺🇸☀️This trip to Crete was different as traveling before virus world situation! That was different but still amazing! Glad that traveling is allow but it doesn't mean that all self care rules are canceled! 🙏Here in holidays- Masks and self- distance did not make any discomfort, now it's basic things! ☀️Traveling is safe, but remember take care of yourself and God will! ❤Thanks for this amazing planed trip @novatours_lv ❤ #ceļodroši #safetravels #novatours #greece🇬🇷 #crete #lovetravel #thankful #holidays #vacationmode #takecareofyourself #traveling #allsafe #samantatina #lovemylife #lovemyjob #musician

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina) on

Blas Cantó, kterého uvidíme příští rok v barvách Španělska, vsadil na pobyt u bazénu. Výhodou soukromého koupání je, že nepotřebujete ani plavky.

Vynechat nemůžeme ani Eleni Foureira. Ta je velmi častou ozdobou řeckých pláží a bazénů a léto si opravdu užívá.

View this post on Instagram

Forever summer mood ☀️

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Většinu času tráví doma i Sergej Lazarev a užívá si tak společné chvíle se svým synem.

Své luxusní tělo v plavkách ukázala Anja Nissen z Dánska. Letošní teploty byly v Dánsku dostatečně vysoké, aby se dalo vykoupat i v Baltském moři.

To Loïc Nottet nemá na dovolenou čas a užívá si úspěchy, které sklízí za své nedávno vydané album Sillygomania. To je v Belgii nyní již zlaté.

Italský zástupce z Kyjeva Francesco Gabbani si užívá u moře, o které v Itálii rozhodně nouzi nemají. Především po nekonečné italské karanténě si místní opětovnou volnost nebývale užívají.

Destiny, vítězka dětské Eurovize a zástupkyně Malty příští rok, si užívá především večírky, na které se umí perfektně oháknout. Mimochodem, také vám čím dál více připomíná jednu českou zpěvačku?

View this post on Instagram

IMPERFECTION is BEAUTIFUL🤍🖤

A post shared by Destiny (@destinyofficial_x) on

Lake Malawi zatím na dovolenou nemyslí a místo toho vystupují na akcích po celém Česku.

Ani Damir Kedžo nemusí jezdit za sluncem daleko. Bydlí v Rijece, a tak může spojit dovolenou v Chorvatsku s každodenním životním rytmem.

Vítězka Eurovize 2013 Emmelie de Forest si užívá volné chvíle v Amageru na pláži. Kromě opalování a koupání také ráda čte knížky.

View this post on Instagram

Day at the beach 📖🌾☀️

A post shared by Emmelie de Forest (@emmeliedeforest) on

Mans Zelmerlöw ze Švédska letos více než kdy jindy tráví čas se svou rodinou. Svého syna už nyní učí mimo jiné golf.

Pokud jste došli až sem, máme pro vás bonus. Spoustu času u moře totiž tráví i rodák z Barcelony Miki Núnez a pohled na něj jednoduše neomrzí.

Tropy se vrací a tak vám za celou redakci přejeme co nejlepší zbytek letních prázdnin. Byli jste letos u moře nebo to máte ještě v plánu? Dejte nám vědět! A kterou eurovizní hvězdu byste u moře nejraději potkali vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..