Reprezentant Bulharska 2020

VICTORIATears Getting Sober

Krátce o interpretovi

Victoria Georgieva si sama zkráceně říká VICTORIA. Tato bulharská zpěvačka a písničkářka se narodila v září roku 1997 a populární v hudební branži se stala po účasti v soutěži X Factor v roce 2016. Zpívat však začala již ve svých 11 letech a o účast v X Factoru se pokoušela celkem čtyřikrát. X Factor se bezpochyby stal jejím startovním blokem pro běh hudební kariérou. I přestože v soutěži skončila na šestém místě, stačilo jí to na to, aby se v Bulharsku stala populární. Zajímavostí může být účast Kristiana Kostova ve stejném ročníku soutěže X Factor. Tomu se však podařilo vyšplhat až na příčku druhou.

Victoriin poslední singl I Wanna Know se stal velmi úspěšným jak na YouTube, tak na Spotify. Song, který natočila v Sofii a Madridu, sklidil během uplynulého léta statisíce zhlédnutí.

Victoria se nechala slyšet, že ještě před rokem by nevěřila, jaké příležitosti se jí v blízké době naskytnou. Do Rotterdamu se těší a je hrdá, že bude moci letos reprezentovat Bulharsko právě ona. Zároveň však pociťuje velkou zodpovědnost. V květnu se na ni můžeme těšit s písní Tears Getting Sober.

Oficiální videoklip
Text písně

(bude doplněno)

Anketa
Ohodnoťte píseň Victorie - Tears Getting Sober
Fotogalerie
Victoria v bulharském X Faktoru.
Promo foto Victorie pro představení interpreta.
Momentka z natáčení klipu k písni Tears Getting Sober.

4 komentáře: „Reprezentant Bulharska 2020

 • 10. 3. 2020 (09:01)
  Permalink

  Jsem též nadšen, tohle je zatím nejlepší píseň (moc jsem jich zatím neslyšel…), ale na první poslech mě dostala! Fakt super 😉 Doufám, že k tomu přichystají odpovídající prezentaci a bude to pecka!

  Reagovat
 • 7. 3. 2020 (12:50)
  Permalink

  Takže u mňa je to momentálne na prvom mieste súboj dvoch Billie Eilish z Európy 😀 Rumunsko vs. Bulharsko. Obidve mega krásne skladby. Uvidíme ako sa to vyvinie. 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *