Národní kola

DNES: Finále Selecția Națională 2020

Rumunsko dnes vybere reprezentační píseň pro zpěvačku Roxen.

Rumunsko letos zkouší nový způsob volby reprezentanta po dvou neúspěšných letech na Eurovizi. Interně zvolilo zpěvačku Roxen jako svoji reprezentantku a začalo hledat vhodnou píseň. Pětici možných songů představilo Rumunsko minulý týden a dnes večer ve finále show Selecția Națională 2020 vybere jednu, která bude Rumunsko reprezentovat na Eurovizi 2020 v Rotterdamu. V naší anketě na webu zcela jasně vede latino píseň Cherry Red, následovaná baladou Alcohol You. Stejnou dvojici vidí v popředí i ankety napříč eurovizními weby po celé Evropě. Roxen se dokonce pomalu blíží prvnímu místu v kurzech sázkových kanceláří na celkové vítězství na Eurovizi v Rottedamu. Bude zajímavé sledovat, jestli volbou té správné písně svoji pozici upevní nebo ztratí. Jisté je zatím pouze to, že od zveřejnění všech pěti možných písní pro Rotterdam se pomalu Rumunsko šplhá příčku po příčce u sázkových kanceláří výš a výš.

Selecția Națională 2020 – Finále – neděle 1. března 2020 20:00

 1. Roxen – Beautiful Disaster
 2. Roxen – Cherry Red
 3. Roxen – Colors
 4. Roxen – Alcohol You
 5. Roxen – Storm

Oficiální videoklipy jsme vám již představili, nyní jsme vám do finálové soupisky jako proklik dali verze, které byly živě nahrány během Crystal Freckless Session. Finále v Rumunsku začíná ve 20:00 SEČ a vy jej můžete sledovat na webu rumunské televize TVR.

3 komentáře: „DNES: Finále Selecția Națională 2020

 • Za mě Beautiful Disaster nebo Storm. Ale cokoli z tohohle výběru bude lepší než to, co se na nás v posledních dnech z národních finále valí… 😀

  Reagovat
 • ja sa tak potajomky modlím, nech to bude „Cherry Red“.. ďalšiu baladu už nerozchodím a z Rumunska už vobec nie… No a taktiež ani nič v tomto wannabe Billie Eilish štýle.

  Reagovat
 • Přeju si Cherry Red, ale když vyhraje Alcohol You, nečekám, že by v bettingu Rumunsku začalo padat. Těším se na živé verze.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..