Národní kolaNovinkyReprezentanti

Roxen v Rotterdamu zazpívá Alcohol You

Rumunsko dnes rozhodlo o písni pro zpěvačku Roxen.

Po bezmála tříhodinové show plné speciálních hostů jako je Loreen, Elena Gheorghe, která přenos zároveň uváděla, nebo letošní reprezentanti Ulrikke z Norska a Sandro z Kypru, vybralo Rumunsko píseň, se kterou bude Roxen soutěžit v Rotterdamu. Vybíralo se mezi songy Beautiful Disaster, Cherry Red, Colors, Alcohol You a Storm.

Samotní fanoušci se rozhodovali především mezi písněmi Alcohol You a Cherry Red. V naší anketě na webu zcela jasně vedla latino píseň Cherry Red následovaná baladou Alcohol You. V samotném přímém přenosu si Roxen za píseň Alcohol You dokonce vysloužila potlesk ve stoje.  Hlasování poroty vyhrála právě píseň Alcohol You, naopak Cherry Red skončila až předposlední. Jak u diváků, tak v celkovém součtu pak  zvítězila píseň Alcohol You a uslyšíme ji tak v podání Roxen na eurovizním pódiu.

Záznam vystoupení Roxen a celého večera Selecția Național 2020 najdete níže. Nezapomeňte písen Alcohol You ohodnotit v naší anketě.

Ohodnoťte píseň Roxen - Alcohol You
 • 10 39%, 16 hlasů
  16 hlasů 39%
  16 hlasů - 39% všech hlasů
 • 8 15%, 6 hlasů
  6 hlasů 15%
  6 hlasů - 15% všech hlasů
 • 9 12%, 5 hlasů
  5 hlasů 12%
  5 hlasů - 12% všech hlasů
 • 7 10%, 4 hlasy
  4 hlasy 10%
  4 hlasy - 10% všech hlasů
 • 6 10%, 4 hlasy
  4 hlasy 10%
  4 hlasy - 10% všech hlasů
 • 5 5%, 2 hlasy
  2 hlasy 5%
  2 hlasy - 5% všech hlasů
 • 4 2%, 1 hlas
  1 hlas 2%
  1 hlas - 2% všech hlasů
 • 3 2%, 1 hlas
  1 hlas 2%
  1 hlas - 2% všech hlasů
 • 2 2%, 1 hlas
  1 hlas 2%
  1 hlas - 2% všech hlasů
 • 1 2%, 1 hlas
  1 hlas 2%
  1 hlas - 2% všech hlasů
Celkově hlasů: 41
1. 3. 2020 - 23. 11. 2021
Hlasování ukončeno !

5 komentářů: „Roxen v Rotterdamu zazpívá Alcohol You

 • Jess, nechápu jak nemohli poslat Cherry Red – dle mého by atakoval minimálně top 5!
  Každopádně Alcohol byla moje dvojka, takže spokojený jsem, ale Cherry je prostě výtečný a originální kousek, velká škoda.

  Reagovat
 • Nerozumiem tomu obrovskému hejtu. Keby vyhralo Cherry Red, budú hejtovať fanúšikovia Alcohol You, keď vyhralo Alcohol You, je to naopak. Presne toto sa stalo aj v ESCZ, všetci hovorili na začiatku, že všetky piesne sú kvalitné a môže vyhrať akákoľvek a nebude to hanba. Zrazu vyhral Benny tak neskutočný hejt sa spustil. Ľudia si musia uvedmonťi, že je to všetko len jedna pesničková súťaž a svet sa nezrúti keď nevyhral ich favorit. Ja si úprimne myslím že všetky piesne pre Roxen boli kvalitné a úžasné a keby vyhrala akákoľvek, Rumunsko bude vysoko. Ja som fandil Cherry Red aj Alcohol You. Takže spokojnosť! 🙂 Prajem trochu viac pokory a radosti všetkým hejtrom 🙂

  Reagovat
  • Tady byl spíš problém v tom, že kdo koukal na národní kolo a fandil Cherry Red, viděl, jak strašně moc Roxen dávala najevo, že nechce, aby Cherry Red vyhrálo. Na diváky celý přenos včera působil spíše jako vysílaný interní výběr v přímém přenosu.

   Reagovat
   • Ja som celý prenos pozeral. Viem, že Roxen hovorila pred výberom, že má najradšej Alcohol You. Ale nemyslím si, že bol výber zmanipulovaný alebo inak ovplyvnený. Ani jedna z týchto piatich pesní nemala v národnom kole silný staging a aj hlasovo Roxen nevynikala ani v jednej piesni tak, ako sa očakávalo. Porota síce mohla ovplyvniť výsledok, tým že dala len 1 bod pre Cherry Red, ale hlasovali aj diváci, ktorí tej piesni tiež dali len tretie miesto.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..