Představujeme: Karelll

Číslo čtyři si vytáhl Karelll, a proto se dnes v rámci medailonku seznámíme právě s ním!

Zpěvák a skladatel Karelll je v českém národním kole poprvé. Pokud máte pocit, že se všem eurovizním webům od pondělí zaseklo písmenko „l“, není tomu tak. Karelll má ve svém jméně tři písmena „l“ záměrně a používá ho jako své umělecké jméno. Jak se sám nechal slyšet pro server Novinky.cz, že mu přijde jméno v této podobě snadno zapamatovatelné a navíc je prý v rodině třetím Karlem. I v angličtině toto umělecké jméno dává smysl, což Karlllovi napomáhá stát se známým nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Stát se známým v zahraničí je právě Karlllovým snem. Studoval na BIMM Institutu v Londýně songwriting, což pro něho bylo zlomovým okamžikem, kdy začal psát písně pouze v angličtině. Po návratu zpět do Česka se mu zadařilo dostat své skladby do rukou producentů Andymu Murraymu a Peteu Kirtleymu, kteří v minulosti spolupracovali například se zpěvačkou Adele. Spolupráce se rozjela a úspěšně vyplodila skladbu On My Own.

 

Karelll má své vlastní hudební studio a písně si nyní skládá i produkuje sám. V plánu má i nové album. Prozatím chybějící jistotu na pódiu piluje s novou kapelou, se kterou chce zahájit koncertní vystupování a postupně nabírat nové a nové zkušenosti, mezi které jistě bude patřit i účast v českém národním kole ESCZ.

 

Karllla sledujte například na Instagramu nebo na Facebooku. Stejně tak můžete na jeho tvorbu kouknout na jeho kanále na YouTube. Jako všichni finalisté, i Karelll má vymezené a naplánované své media days. Ty by měly dle harmonogramu být v neděli 26. 1 a v pondělí 27. 1. Stejně jako u předchozích finalistů upozorňujeme, že bližší informace najdete u nás na webu, a to vždy s předstihem a včas. Sledujte nás!

View this post on Instagram

20.1.2020‼️‼️‼️ #newmusicalert

A post shared by Karelll (@karelllofficial) on

Videoklip soutěžní písně

Znali jste Karllla před představením mezi finalisty ESCZ 2020 a jste s ním v tomto výběru spokojeni? Nezapomeňte se vyjádřit v komentářích a hlasujte v anketě!

Ohodnoťte píseň Karllla - At Least We've Tried
 • 10 39%, 27 hlasů
  27 hlasů 39%
  27 hlasů - 39% všech hlasů
 • 9 17%, 12 hlasů
  12 hlasů 17%
  12 hlasů - 17% všech hlasů
 • 7 12%, 8 hlasů
  8 hlasů 12%
  8 hlasů - 12% všech hlasů
 • 8 10%, 7 hlasů
  7 hlasů 10%
  7 hlasů - 10% všech hlasů
 • 5 10%, 7 hlasů
  7 hlasů 10%
  7 hlasů - 10% všech hlasů
 • 4 4%, 3 hlasy
  3 hlasy 4%
  3 hlasy - 4% všech hlasů
 • 6 3%, 2 hlasy
  2 hlasy 3%
  2 hlasy - 3% všech hlasů
 • 3 1%, 1 hlas
  1 hlas 1%
  1 hlas - 1% všech hlasů
 • 2 1%, 1 hlas
  1 hlas 1%
  1 hlas - 1% všech hlasů
 • 1 1%, 1 hlas
  1 hlas 1%
  1 hlas - 1% všech hlasů
Celkově hlasů: 69
19. 1. 2020 - 2. 2. 2020
Hlasování ukončeno !

Stáhni si novou FB úvodku a podpoř Karla !

4 – Karelll

 

 

 

4 komentáře: „Představujeme: Karelll

 • 26. 1. 2020 (13:57)
  Permalink

  Karelll prináša nádhernú a emotívnu baladu, je to však generický pop, ktorý ničím špeciálnym nevyniká oproti ostatným piesňam. Má nádherný hlas, celkovo je pieseň počúvateľná a vhodná do rádii. Jediná vec, že sa pieseň môže medzi ostatnými stratiť. Práve to je dôvod prečo je u mňa Karelll na poslednom mieste. Žiaľ tento rok je ESCZ veľmi silné. Keby súťažil minulé roky s touto piesňou, určite by bol vyššie. Snáď sa nevzdá keby to nevyšlo a uvidíme ho ešte v národnom kole.

  Reagovat
 • 26. 1. 2020 (13:26)
  Permalink

  Karelll mě zaujal nejvíc, nádherná skladba plná emocí a i jeho ostatní písně stojí za to.Za mě jasný vítěz,je neuvěřitelně talentovaný.

  Reagovat
 • 23. 1. 2020 (23:24)
  Permalink

  Nádherný hlas, nádherná balada. Karelll je pro mě obrovské překvapení vzhledem ke skutečnosti, že o něm slyším poprvé. Bohužel má smůlu, že letošní ročník bude asi nabitý baladama, proto je u mě na druhém místě. Škoda, že nesoutěžil s touto skladbou loni, byl by to pro mě jasný vítěz. Letos mu hlas nedám pouze z důvodu, že právě balad bude nejspíše letos hodně. Ale doufám, že i kdyby to neklaplo, tak o něm ještě hodně uslyšíme a na Eurovizi ho vyšleme třeba hned za rok 🙂

  Reagovat
 • 20. 1. 2020 (18:17)
  Permalink

  Karelll je pro mně jediným zpěvákem z této sedmičky, jehož písničky se mi všechny líbí, mohu pouštět opakovaně a neomrzí se. S klavírním doprovodem působí uklidňujícím dojmem. A to jsem ho před pár týdny vůbec neznala. Jeho postup bych brala, mám ovšem obavu, zda tam nebudou další podobně laděné songy.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *