ESCZ 2020Rozhovory

VIDEO: Vyzpovídali jsme finalisty ESCZ 2020!

Koukněte na rozhovory se všemi finalisty českého národního kola.

Na dnešní tiskové konferenci ke zveřejnění sedmičky finalistů českého národního kola ESCZ 2020 se nám podařilo odchytit pro vás všechny interprety a zeptat se jich na čtyři zajímavé otázky. Jste zvědaví, proč se přihlásili do národního kola, jak popisují své soutěžní písně, které budou zveřejněny za týden, a v čem si věří oproti ostatním finalistům? Vše zjistíte ve videu!

10 komentářů: „VIDEO: Vyzpovídali jsme finalisty ESCZ 2020!

 • Olga je fakt kouzelná, hrozně se mi líbí její přístup k Eurovison a moc bych ji tu účast přál. Nicméně pokud bude soutěžit s Dark Water, tak úplně nevím, nezdá se mi to zatím jako nejlepší volba.

  Reagovat
 • Díky, super video!
  Těší mě, že letošní soutěžící vesměs tuší, co je Eurovize 🙂

  Reagovat
  • Pěkné..ovšem vůči ostatním soutěžícím je tohle opravdu nefér…

   Reagovat
 • VVenku je už i skladba Olgy..je dostupná na Apple Music i Spotify… (Dark Water). Evidenntně to ČT nějak neuhlídala 😀

  Reagovat
  • Zní to velmi dobře. Líbí se mi to. Přijde mi to velmi Eurovizně, což nemusí být úplně dobře, ale mě se to hodně líbí. Ten úryvek Elisinýho songu taky vypadá nadějně. Tohle by mohlo být TOP národní kolo.

   Reagovat
 • Perfektní. Mám pocit, že letošní rok si užiju podobně jako minulý rok. Skvělá skladba lidí v národním kole. Těším se na songy.

  Reagovat
 • We All Poop možná sice nevyhrají..ale v rozhovoru jsou naprosto k sežrání! 😀 😀 😀

  Reagovat
  • Vypadá to líp než loni. Favoritem je asi Ben kvůli množství fanoušků. Mně se ale vůbec nelíbí. Pustil jsem si jeho tvorbu a po 3 písních jsem měl dost, když všechny by v mé loňské top 41 skončily od 35. místa dále. Naopak Olga vypadá slibně. Těším se i na Pam a Báru, které loni obsadily v mém pořadí první dvě místa. Karel může překvapit. Elis a We All Poop si to rozdají o poslední místo.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..