NovinkyReprezentanti

Rakousko bude reprezentovat Vincent Bueno

Jeho píseň ponese název Alive.

Rakouský vysílatel ORF právě potvrdil déle trvající spekulace o tom, že naše jižní sousedy bude reprezentovat Vincent Bueno. Vincent se narodil ve Vídni, oba jeho rodiče jsou však Filipínci. Právě proto vyrůstal jak v Rakousku tak i na Filipínách. Vincentovi je 34 let a svou kariéru odstartoval již v roce 2008, kdy zvítězil v rakouské talentové soutěži Musical! Die Show. Ještě v tomtéž roce vydává první album a se svou tvorbou expanduje i na Filipíny. Vincent je zpěvák a zároveň si písně i skládá. Nejraději kombinuje pop, R&B a dance hudbu.

Právě svižná a taneční by měla být i jeho eurovizní hitovka s názvem Alive. Avšak na její zveřejnění si ještě nějaký ten měsíc budeme muset počkat. EBU nicméně prozradila, že píseň bude založena na Vincentových „osobních hashtazích“, kterými jsou: #vincentbueno   #alive   #fireshots   #behindthewall   #hiddenheroes.

Vincent je ze své reprezentace Rakouska na Eurovizi nadšen. Už teď dle jeho slov mu myšlenka na květen nahání husí kůži. Obrovská stage, interpreti z celého světa, kteří ze sebe vydávají to nejlepší, co umí, všichni ti skladatelé a producenti setkávající se na jednom místě, aby oslavili svou tvorbu a zároveň vstoupili do ringu. To je dle zpěváka úžasné a dechberoucí. Na Vincentovu tvorbu se s námi pojďte podívat v následujícím videu. Co na něj říkáte?

Jeden myslel na “Rakousko bude reprezentovat Vincent Bueno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..