Další setkání členů OGAE je za námi

V neděli 31. srpna 2019 se v Praze uskutečnilo každoroční setkání členů českého fanouškovského klubu OGAE.

To, že náš český fanklub vzkvétá, nedokazuje pouze stále se zvyšující počet jeho členů, ale především vzrůstající počet členů přítomných na našem srazu. Letos se nás sešlo dvacet a vytvořili jsme tak již skutečnou klubovou atmosféru.

Lehce po čtrnácté hodině si slovo vzal prezident klubu Pepa Štaif, který shrnul uplynulý rok fungování našeho klubu. Asi nejzásadnější informací bylo připomenutí výhry českého klubu díky Mikolasi Josefovi a jeho Me Gusta v soutěži OGAE Video Contest 2018. Právě díky tomuto úspěchu náš klub bude již na podzim pořádat následující ročník soutěže.

Dalším nezbytným bodem formální části srazu byla volba vedení klubu, tentokrát nově na pětileté období. Staronovým prezidentem tak byl zvolen Josef Štaif a staronovým pokladníkem Jan Sak. Změna přichází na pozici viceprezidenta. Jsme rádi, že ve vedení našeho OGAE klubu můžeme přivítat redaktora webu a našeho vrchního fotografa Vladimíra Vítka.

O slovo se také přihlásil Dominik Tran, což je naše IT guru a především administrátor webu ESC Arena. Dozvěděli jsme se, jak byl náš web v prvním roce svého fungování úspěšný, velmi nás potěšilo, že po pouhém roce života jsme se zařadili mezi TOP 100 českých webů v kategorii Hudba. Věříme, že naše mety budou stále vyšší a vyšší!

O slovo jsem se přihlásil i já, pokladník klubu. Zmínil jsem výdaje a příjmy za poslední rok a s radostí jsem mohl konstatovat, že po doslova návalu nových aktivních členů je k dnešnímu dni v klubu 58 eurovizních šílenců.

Po krátké diskuzi byla uzavřena formální část a na památku jsme si udělali hromadnou fotografii. O slovo jsem se přihlásil opět já a začal každoroční soutěžní kvíz. Přítomní byli rozlosovaní do tří týmů a kvíz mohl začít. Letos mapoval posledních deset ročníků, takže si na své přišli jak nováčci sledující nejnovější ročníky, tak i členové, kteří se nebojí zabrousit do historie. V těsném souboji mezi všemi třemi týmy se nakonec z výhry radoval tým A pod vedením Petra Čížka, který o pouhých 7 bodů porazil tým C pod taktovkou Dominika Trana. Tým B s kapitánkou Anetou Žitníkovou skončil s lehce větším odstupem na třetím místě. Vítězný tým tak měl privilegium si jako první rozebrat dárky, které naši redaktoři přivezli z Tel Avivu.

Atmosféru našeho setkání ale nejlépe nasajete díky pořízeným fotografiím, tak přejeme příjemné prohlížení.

Přítomní netrpělivě očekávají začátek schůze.
Prezident Pepa rekapituluje uplynulou sezónu.
Dominik nám zase pověděl nejzásadnější informace prvního roku fungování našeho webu.
Vylosovat si z Vláďovy kšiltovky týmy a kvíz může začít!
Ceny pro vítěze i poražené byly více než lákavé.
Přítomní členové klubu OGAE v již tradičním Q Café v Praze.
Vybrat si tu správnou cenu chce čas a rozvahu.
Nejatraktivnější cenou byl samozřejmě český presskit Lake Malawi. Mnoho členů už ho ale bohužel nemá kde přehrát.
Třetí místo – Tým B.
Druhé místo – Tým C.
Vítězný Tým A ve složení Vladimír, Petr, David, Roman, Jiří a Adriana.
Tým A zvítězil už v úvodním teoretickém kole.
Seznamte se s členy redakce našeho webu! Pepa, Dominik, Tomáš, Honza, Vláďa, Daniel a Pavel. Setkání se bohužel nemohli zúčastnit redaktoři Tereza a Petr.
Zde můžete redaktory vidět i zezadu (samozřejmě kvůli logům).

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *