NovinkyRozhovory

Tři otázky pro osm finalistů!

Vyzpovídali jsme pro vás našich čerstvých osm finalistů. Koukněte na video!

Na dnešní tiskové konferenci jsme odchytili všech osm čerstvě představených finalistů českého národního kola ESCZ a položili jim tři více či méně záludné dotazy. Jak se s nimi popasovali se můžete sami přesvědčit v následujícím videu!

10 komentářů: „Tři otázky pro osm finalistů!

 • Barbora mochowa, ten letosni rocnik pro me zachranila, je naprosto uzasna

  Reagovat
 • Hana Barbara a její chlubení se, že si song složila celý sama. No, nevím, nevím, zda je čím se chlubit. 😀 Tohle by složil i (pod)průměrný čtvrťák, děvče. :/ 😀
  U Alberta mě dost zklamalo jeho „viděl jsem toho Conchitu, smál jsem se (…) podle mě je důležité být na Eurovizi sám sebou“. Heh? Oxymoron much? :/
  Andrea opravdu sympatická, škoda, že ten song takový šedý průměr.
  Nesouhlasím s tím, co tu všichni tvrdíte o té Barboře. Jako je vidět, že je spíš introvertní, tišší, ale to přece nemusí nutně znamenat, že nemůže být úspěšná. Naopak, spoooousta umělců jsou tišší introverti. Nemusí být každý slavný jen proto, že je extravagantní vysmátý extrovert. Je mi sympatická. :3
  Ale celkově fakt dost smutné, jak malé povědomí o ESC v Česku je… 🙁 Většina tam pomalu ani neví, o co soutěží. 😀

  Reagovat
  • Ten Albert mě taky zarazil. Hned jsem si pomyslel, že kdyby takhle odpověděl v nějakém anglickém interview s Wiwibloggs nebo ESCkaz, hned by byl oheň na střeše a všichni by byli celí hysteričtí jaký je homofob. Tak takovéhle chyby už bych prosil v budoucnu nedělat.

   Reagovat
   • Jo, právě. Já si taky nemyslím, že by to myslel nějak špatně, ale vyznělo to dost nevhodně. A hlavně, ony překlady toho, co kdo řekne, nebývají mnohdy velmi doslovné a takové formulace se dají vyložit, přeložit a poslat cizojazyčným médiím tak „šikovně“, že by z toho byl průser na n-tou.

    Reagovat
 • No tak ovšem toto!
  V tom případě svůj hlas od Lake Malawi dočasně přikláním spíš k Pam! Je fakt potřeba, aby tam jel někdo, kdo ví, o co jde a kdo má představu, jakou show je tam potřeba udělat, a někdo, kdo umí dobře anglicky… Nějakej ESC srdcař <3

  A jinak ta Andrea je fakt zlatá! Barbora naopak taková nevýrazná :-(.

  Reagovat
  • Já to vidím takhle. Friend of a Friend i True Colors vznikly obě na nějakým tom písničkářským campu (chlubili se tím i sami na instagramu). Podle mě všechny ty skladby z campu poslali ČT a ta z nich vybrala tyhle 2 a ty lidi oslovila sama, takže k tomu tak nějak přišli „jak slepí k houslím“. Asi si o Eurovizi měli nastudovat víc, na druhou stranu si nemyslím, že by to v případě postupu „nedohnali“. Každý, kdo se podívá na jediné video z ESC přece pochopí, že kromě písničky je to hlavně o té show na pódiu!

   Co se týče angličtiny, tak tady bych se toho u Lake Malawi nebál. Albert je svou dobrou angličtinou známý a s Pam jsou na tom minimálně nastejno. Pam má výhodu v tom, že kromě dobré anglištiny už byla na Eurovizi s Mikim, takže to celé trochu zná. (jen prosím ne angličtinu Járy Vymera, to je bolest). Ta Barbora má pěknou písničku, ale opravdu působí tak trochu jako šedá myš. Oproti Gabriele Gunčíkové, se kterou jí někteří srovnávají, je to podle mě o 2 třídy níž.

   Takže abych to shrnul:
   U Barbory se mi líbí písnička, ale obávám se, že jednak zapadne mezi ostatními pomalými skladbami a taky, že nemá tak dobrou angličtinu, bude se trochu stydět a celkově ničím moc nezaujme.
   Pam se mi líbí, že už tam byla, umí dobře anglicky, ale podle mě si vybrala špatnou skladbu. Kdyby tam šla s TRY, tak jí asi hlas dám, takhle bych mi přišel jako „vyhozený“.
   No a tak mi zbývají Lake Malawi. Ta písnička je chytlavá, když si nechají od někoho poradit s nějakou zajímavou show, tak mají šanci. Albert působí sympaticky a nebojím se, že udělají ostudu – anglicky umí, hráli na velkých pódiích před interpretama jako 30 Seconds To Mars nebo MIKA.
   No a zbytek snad ani nemusím zmiňovat, i když je mi ta Andrea taky sympatická.

   Reagovat
 • Je pochopitelné, že v jejich věku moc nevysedávají u televize, ale ta zjevná nevědomost do čeho se vlastně přihlásili je fakt zarážející. V několika případech je to bohužel dost znát i z toho s čím soutěží. Jinak na mě působí sympaticky, snad jen ta Andrea se tak nějak podivně stylizuje. Třeba je to z rozpaků, nevím.

  Reagovat
 • Už vloni mě u některých účastníků překvapila neznalost historie eurovizních písní… Samozřejmě, není to povinnost, ale vyvléct se z otázky Abbou, nebo posledni Lie to me, nebo „ten Portugalec“ mi přijde trochu neuctivé… „Nač se hlásit, když mi to do teď bylo ukradené.“

  Reagovat
 • Ja mám len jednu otázku …kto toto dopustil? to naozaj týchto osem bolo najlepších čo prišlo?

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..