Novinky

V Česku zahraje Loreen, Bambie Thug i Aiko

V průběhu 68. ročníku postupně představovali jednotliví účastníci zastávky jejich turné. Na koho se můžeme těšit v Česku?

Jedním z hlavních taháků příštího roku bude nejen pro eurovizní fanoušky koncert švédské dvojnásobné výherkyně Loreen. Ta odehraje svůj koncert v pražském klubu Roxy 27. února 2025. Po fenomenálním vystoupení na Eurovizi 2023 v Liverpoolu se tak rozezní skladba Tattoo i ve zmiňovaném českém klubu. Zda bude i zavěšená krychle na stropě klubu zatím zůstává záhadou. Těšit se však můžete kromě písně Tattoo i na další známé skladby zpěvačky jako jsou We Got The Power, Euphoria, Paper Lights nebo nejnovější Is It Love a Forever. Lístky jsou v prodeji v síti Ticketmaster nebo na oficiálních stránkách klubu Roxy Prague.

Na své evropské turné se chystá i letošní česká reprezentantka Aiko. Během letošního podzimu má naplánováno minimálně 18 zastávek nejen po Česku, ale i další evropských zemích. Kromě Prahy, Brna a Ostravy si budou moci píseň Pedestal poslechnout i fanoušci například ve Vídni, Varšavě, Mnichově, Paříži, Londýně a dalších. Lístky na českou část turné jsou v prodeji přes portál GoOut.

V několika rozhovorech Aiko prozradila, že má velice blízko k letošní irské reprezentantce Bambie Thug. Sympatie jsou očividně vzájemné, jelikož Bambie zavítá do Čech a to hned dvakrát. Zda se setká právě s Aiko není jasné. Co však je stoprocentní jistotou, je to, že se na ní můžete těšit už za necelý měsíc v Hradci Králové. Ve čtvrtek 13. června totiž vystoupí na festivalu Rock for People. Vstupenky lze zakoupit na stránkách festivalu. Pokud pak nestihnete červnový termín, nemusíte zoufat. V druhé polovině září odehraje Bambie Thug v neděli 22. 9. 2024 svůj sólový koncert v pražském klubu Futurum. Prodej vstupenek startuje 28. 5. 2024 od 10:00 v síti GoOut.

Do Česka také letos zamíří nizozemská hvězda Joost Klein, který byl z finále Eurovision Song Contest 2024 diskvalifikován. Jeho koncert v pražském klubu ARCHA je však již kompletně vyprodán.

Své koncertní šňůry představili i další interpreti. Letošní reprezentant Francie, zpěvák Slimane, vyráží na světovou tour. Česku se však vyhne. Nejblíže si můžete živě poslechnout jeho bezchybný hlasový projev v Berlíně nebo Varšavě. Kromě Evropy zahraje čtyři koncerty v Kanadě a Spojených státech amerických.

Česko na svém evropském turné vynechá i italská zpěvačka Angelina Mango. V plánu má objet Německo, Spojené království, Francii, Španělsko a Belgii. Nejblíže mají čeští fanoušci německý Mnichov, kde bude vystupovat v klubu Hansa 39. Píseň La Noia zazní naživo v Mnichově 30. října 2024.

Chystáte se na některý z koncertů? Dejte nám vědět do komentáře pod článkem, na kterém se s Vámi budeme moci potkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..