Malmö 2024Na místěNovinky

Fotoreportáž: Tisková konference vítěze

68. ročník Eurovision Song Contest vyhráli Nemo s písní The Code. Pojďte se s námi nyní podívat na to, jak to vypadalo pár minut po jeho vítězství na tiskové konferenci.

Nemo jsou prvním nebinárním eurovizním vítězem. Pokud vás zajímá, jaké otázky byly kladeny ze strany novinářů Nemovi, podívejte se na komentované fotografie, které jsme pro vás pořídili na tiskové konferenci bezprostředně po vyhlášení vítěze.

Tradiční tisková konference vítěze byla zahájena asi půl hodiny po vítězství Nemo před zraky všudypřítomných novinářů.
Hned v úvodu tiskovky bylo Švýcarsku nabídnuto pořadatelství Eurovize 2025, které bylo přijato.
Hned po předání pomyslného klíče k pořadatelství dalšího ročníku následovaly dotazy novinářů. Tobi ze švédského bulvárního plátku Aftonbladet se ptal na to, v jakém duchu by měla Eurovize pokračovat. Nemo odpověděli, že by se měla Eurovize nést především v duchu míru a lásky.
Nemo přiznali, že když psali píseň The Code, tak si nemysleli, že ji píšou pro sebe, ale potom přišli s myšlenkou, že by se s ní chtěli přihlásit do švýcarského výběru.
Nemovo poděkování patřilo především jejich rodičům, kteří je vždy na jejich cestě podporovali a stáli při nich. Nemo se totiž původně měli stát kuchařem, ale podařilo se jim přesvědčit rodiče, aby se mohli věnovat hudbě.
Nemo při svém vítězném vystoupení bohužel eurovizní trofej rozbili, ale na tiskové konferenci měli už novou, náhradní, avšak bez vlajky Švýcarska v eurovizním logu.
Rozbitá eurovizní trofej je tak připodobňována k „rozbité“ Eurovizi, která bude potřebovat spravit, jak se také na tiskové konferenci vyjádřili samotní Nemo.
Neskrývaná radost Nemo z eurovizního vítězství.
Už jen pár podpisů a fotografií a Nemo můžou jít na eurovizní afterpárty, jak prozradili novinářům.
Příští rok se tedy uvidíme na Eurovizi ve Švýcarsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..