Novinky

Aiko představila singl Hunger s loňskou rakouskou reprezentantkou Teyou

Letošní česká reprezentantka Aiko představila krátce před odjezdem do Malmö nový singl Huger. Překvapivě na něm hostuje loňská reprezentantka Rakouska Teya.

Pokud jste pečlivě sledovali loňský ročník Eurovision Song Contest, nemohla Vám uniknout dvojice zpěvaček z Rakouska Teya & Salena. S písní Who The Hell Is Edgar? měla děvčata slušně našlápnuto k úspěchu. Ve velkém finále, které svým vystoupením zpěvačky otevíraly, se umístily na 15. místě. Po soutěži si každá ze zpěvaček šla vlastní cestou. A právě jednu z dvojice, rakouskou interpretku Teyu původem ze Srbska, si vybrala naše letošní reprezentantka Aiko ke spolupráci na novém singlu Hunger.

Nová skladba Hunger vás rozhodně v klidu nenechá, je taneční a energická. Zároveň má v sobě prvek mystična. První reakce na novou píseň jsou více než pozitivní. V diskuzi pod videem například píše uživatel @oleksandr_leonenko: „Je škoda, že se tenhle banger neúčastní letošní Eurovize. Byla by to moje nejoblíbenější píseň a rozhodně bych pro ni hlasoval.“ Další uživatelé zmiňují, že letošní léto bude patřit právě této skladbě. Ve spoustě komentářů pak naleznete názor, že se spolupráce obou zpěvaček opravu povedla.

Nový videoklip si můžete pustit níže a nebo si skladbu můžete poslechnout na vašich oblíbených stravovacích platformách. Společnost Spotify pak píseň zařadila do playlistu Popové hity 2024. Zda se však skutečně stane píseň popovým hitem, napoví až čas.

Jeden myslel na “Aiko představila singl Hunger s loňskou rakouskou reprezentantkou Teyou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..