PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec: Zapletené copy, výrazné líčení a inspirace Manizhou…

Už příští týden začíná eurovizní smršť. Dvě semifinále a velké finále odvysílá Česká televize na druhém programu. Vesna má za sebou své dvě zkoušky v Liverpoolu. Vystoupení dominují dlouhé copy a růžová barva. Proč jsou první reakce na pódiovou prezentaci rozpačité? Jak je pro interprety náročný dvoutýdenní kolotoč okolo soutěže? A co víme o detailech přímého přenosu? Podcast Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: Spotify, Apple podcastsGoogle podcastsYouradio Talk.

0:52 – Téměř všichni interpreti jsou již na místě a zkoušejí své písně. Vesna už má za sebou dvě důležité zkoušky. Jak si holky vedly? Proč v diskuzích fanoušci rozpačitě hodnotí pódiovou prezentaci? A čím inspirovala Vesnu Manizha?

30:12 – Česká televize odvysílá semifinálová kola i velké finále na druhé programu. Co doposud víme o přímém přenosu? Bude komentovat přímé přenosy opět Jan Maxián? A jak hodnotíme české komentátory Eurovision Song Contest?

42:16 – Hlasování v semifinálových kolech a velkém finále doznalo letos změn. Kterým státům změny nejvíce pomůžou? Jak mohou hlasovat fanoušci neúčastnících se zemí?

Jeden myslel na “Eurovizní pokec: Zapletené copy, výrazné líčení a inspirace Manizhou…

  • Celý organizační tým Eurovize pod ČT dělá pravý opak pro to, aby se Rurovize více přiblížila českému publiku a zpopularizovala. Viz letos národní finále v angličtině a věděl o něm jen ti co Eurovizi sleduji pravidelně, zmatečné a neprofesionální vyhlášení, a od loňska finále není ani na hlavní jedničce – letos tam jde Všechnopárty a Donutil, takze není žádný zájem ze strany ČT…((

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..