Národní kolaNovinkyReprezentanti

Blanca Paloma je královnou letošního Benidormu

Svým strhujícím vystoupením si zajistila letenku do Liverpoolu!

Ve španělském Benidormu před několika okamžiky skončilo finále národního kola – Benidorm Festu. O vítězi rozhodovala osmičlenná odborná porota, hlasování demografického vzorku obyvatelstva a také divácké hlasování. Po napínavém sečtení všech hlasů se z vítězství radovala pěvecká diva Blanca Paloma, která už svým semifinálovým vystoupením ukázala, že v Benidormu není jen do počtu.

Za Španělsko tak v Liverpoolu uvidíme kombinaci moderního beatu a tradičního španělského flamenca. Na druhém místě se umístil dlouho favorizovaný Agoney, vítěz prvního semifinále, třetí místo bere Vicco.

Blanca Paloma získala od porot 94 z 96 možných bodů. Od demoskopického vzorku obyvatelstva brala druhé místo a v hlasování diváků opět triumfovala. Celkově získala 169 bodů.

Ohodnoťte píseň Blancy Paloma - Eaea

3 komentáře: „Blanca Paloma je královnou letošního Benidormu

  • Upřímně tohle se nedalo doposlouchat. Jak barva hlasu, tak hudba špatný, nudný.

    Reagovat
  • Oproti loňsku je toto neskutečný sešup dolů 👎🏻

    Reagovat
  • Za mě absolutně špatná volba. Tu písničku jsem slyšel už dvacetkrát a vůbec mě to nechytlo. Je to totálně zapomenutelné. Nemá to žádný výrazný refrén. Většinu písně vlastně jen ječí ééé ááá… Navíc ta pódiová prezentace taky příšerně nudná. A mám pocit, že tohle žádný velký potenciál na zlepšení nemá. Obávám se, že dopadne podobně jako Francie (jeden rok druhé místo a pak bottom 3)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..