ESCZ 2023Rozhovory

Rozhovor s Pam Rabbit

Pam Rabbit odpověděla na pětici zvídavých otázek České televizi.

* Jaký příběh má tvoje skladba Ghosting?

Příběh ze mě tak nějak vypadnul bez přemýšlení. Byli jsme ve studiu s Filipem Vlčkem a chtěli jsme složit něco s jemně strašidelným pocitem. Poslední dobou jsem se cítila zvláštně osamělá, i když mám skvělé lidi kolem sebe. Napsala jsem tedy píseň o chlápkovi, který bydlí doma s duchem a je tak osamělý, že mu nezbylo nic jiného než se s duchem skamarádit.

* Proč zrovna Eurovision Song Contest?

Soutěž sleduji už od mala. A po tom, co jsem byla s Mikolasem Josefem na Eurovizi jako vokalistka, jsem věděla, že chci reprezentovat Česko také sama za sebe.

* Jakou svoji schopnost považuješ za mimořádnou?

Moje superschopnost bude produkce. Kolem své tvorby si dělám maximum věcí sama a baví mě to. Na svých klipech jsem produkční, scénáristka, režisérka, make up artist, kostymérka… A i kulisy vyrábím sama a nějakým způsobem to funguje a neblázním z toho.

* Co je tvoje guilty pleasure v hudbě?

Moje guilty pleasure v hudbě je asi Taylor Swift. Spousta vyučených muzikantů z konzervatoře nebo rapperů si za to ze mě dělá srandu, protože je to ultra pop. Ale já vnímám Taylor jako geniální writerku.

* Co vzkážeš fanouškům? A proč by pro tebe měli hlasovat?

Fanouškům Eurovize bych vzkázala, ať jsou vždy sami sebou. Je to sice často opakovaná věta, ale není pochopená a dostatečně aplikovaná. A chtěla bych, aby pro mě lidé hlasovali v případě, že mě budou považovat za zástupkyni Česka v soutěži, na kterou budou pyšní a bude se jim líbit moje píseň. Chci reprezentovat Českou republiku, ale pouze pokud mi lidi budou věřit. Pak pro ně udělám maximum.

Medailonek Pam Rabbit najdete v předchozím článku.

Ohodnoťte píseň Pam Rabbit - Ghosting

Jeden myslel na “Rozhovor s Pam Rabbit

  • Já věřím, že to Pam s Eurovizí jednou vyjde, i kdyby to nebylo letos 💜🙏

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..