Na místěNovinkyTurín 2022

Druhé zkoušky Španělska

Předsposlední zkoušející je dnes Chanel ze Španělska.

Chanel přivezla do Turína taneční show, která je v mnohem podobná té, se kterou zvítězila v novém španělském národním kole Benidorm Fest. Vystoupení je celé založené na tanci, barevně je laděno do červené a modré, zatímco oblečení Chanel i jejích tanečníků a tanečnic je černé. Nechybí ani typické blikání v refrénu, které evokuje zpomalený pohyb (SloMo).

Letošní vystoupení Španělska je velmi energické a nabíjející a také svůdné. Tento styl latino písní zažil na Eurovizi velký boom hlavně po roce 2018, kdy Eleni Foureira skončila na druhém místě se svým songem Fuego. A právě k Eleni mnozí Chanel přirovnávají, ale tentokrát je to přirovnání na místě a v pozitivním smyslu. Evokuje to podobnou náladu a atmosféru, ale jak mnozí tvrdí, tento latino styl je konečně v rukou země, ke které patří.

Španělsko letos rozhodně na ničem nešetřilo, protože se dočkáme i zlatého deště a dalších pyrotechnických efektů, které ještě umocní závěr skladby. Po tanečním sóle také Chanel dostane typický španělský vějíř, aby se mohla na moment osvěžit. Prostě celé vystoupení je tak španělské, že to snad již více není možné.

2. tisková konference Španělska
Španělsko vystoupí v první polovině finále
Chanel a její tanečníci na své druhé tiskové konferenci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..