AmSCNovinky

American Song Contest 2022: Třetí kolo

Začátek nového týdne přináší další kolo American Song Contestu s dvanácti novými soutěžícími.

Osmitýdenní maraton hledání nejlepšího amerického songu letošního roku odstartoval před dvěma týdny. Nyní pokračujeme dalším kolem, ve kterém se tentokrát představí dvanáct soutěžních písní a interpretů zastupující své státy a během třetího kola se pokusí postoupit do semifinále. Prvního postupujícího semifinalistu zvolí národní porota složená z 56 hudebních odborníků a bude vyhlášen hned na konci živého přenosu. Další tři postupující se dozvíme až za týden po zkombinování hlasů poroty a diváků, neboť divácké hlasovací okno, kdy mohou fanoušci podpořit své oblíbence, trvá několik dní. Jako obvykle nás budou živým přenosem provázet úspěšná zpěvačka Kelly Clarkson a světoznámý raper Snoop Dogg.

Soutěžícími třetího kola jsou:

Na záznamy ze zkoušek se můžete podívat ve videu níže.

V minulém kole se stal prvním postupujícím semifinalistou mladíček Jordan Smith reprezentující Kentucky s písní Sparrow, který nejvíce zaujal národní porotu a ta jej automaticky poslala do semifinále. Další tři postupující soutěžící z druhého kola, kteří postoupí na základě hlasování diváků, budou oznámeni právě v nadcházejícím kole. Sledovanost druhého kola nebyla ani celé 2 miliony amerických diváků, což je o jeden milion méně, než u prvního živého přenosu. Na druhé kolo se můžete podívat níže.

V Česku bude možné sledovat přenos na NBC jen s využitím VPN, a to následující den v brzkých ranních hodinách (úterý, 02:00) kvůli několikahodinovému posunu. Přenosy budou také zprostředkovávat některé evropské vysílací stanice nicméně s několikadenním zpožděním jako například švédská SVT nebo norská stanice NRK a mnohé další.

Aktualizace:

Třetím automatickým postupujícím semifinalistou na základě hlasování národní poroty se stal:

Zároveň byli ohlášeni dodateční tři postupující z druhého kola na základě zkombinovaného hlasování diváků a poroty:

Další tři postupující z třetího kola budou oznámeni na začátku příštího živého přenosu.

Na jednotlivá vystoupení soutěžících druhého kola se můžete podívat zde.

Zdroj: nbc.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..