OGAEOstatní

Reportáž z natáčení klipu k Lights Off

Přečtěte si dojmy přímo z místa natačení klipu k písni Lights Off!

Úterý 8.3. 2022, 11:00, Praha, den D je tu! 

Jsem nervózní, ale tak natěšená, neboť jdu právě na moji první zkušenost s natáčením videoklipu a to ke všemu do Eurovize! Vůbec nevím, co čekat, budou tam příjemní lidé? O to mi především šlo nejvíce a to se absolutně naplnilo! Ihned jak jsem přijela na první lokaci natáčení, tak jsem se poznala s ostatními komparzisty, mezi nimiž byli i cizinci, kteří dokonce i kvůli tomu přijeli ze zahraničí! Vedli jsme tudíž skoro celé natáčení v angličtině, což mi vůbec nevadilo, protože mám stále co zlepšovat. Pak se náš všech ujali, oblékli nás do specifického oblečení, upravili a šli na věc.

První lokace byla opravdu zajímavá, docela nestabilní i netradiční. Natáčeli jsme zde pouze s Domi. Užili jsme si tady ale spoustu legrace! Ač ve videoklipu uvidíte pouze pár záběrů, tak jsme tu strávili opravdu kolem čtyř hodin.

V 17:00 jsme se přemístili na druhou lokaci, kde byl prostor docela stísněný, neb nás tu bylo mnohem více. Převlékli jsme se opět do jiného oblečení. Stylistky za námi často chodily, aby nás přepudrovaly a upravily oblečení, aby vše na kameru bylo perfektní. Opět velice zajímavá lokace, především ten nápad! Vše krásně zapadalo do té písně. Zde jsme se poznali i s ostatními členy kapely, Casperem a Benjaminem, kteří pocházejí z Norska. Chtěli se s námi všemi hned poznat. Když zjistili, že umím základy norštiny, přišli za mnou, bylo to hezké. Celý den pro nás všechny byl dost náročný z hlediska výdrže, ale tak moc mě to bavilo, že jsem opravdu vydržela na place mnoho hodin a stále s úsměvem na tváři. Natáčení skončilo až v půl třetí ráno.

Středa 9.3. 2022, 16:00, Praha, den druhý!

Opět odlišná lokace v centru města Prahy, tento den mě bavil nejvíce! Prostor byl tentokrát mnohem větší, nemuseli jsme se přemístit během dne. Převlékla jsem se do oblečení, opět mě namalovali, upravili. Přišli sem i lidé, kteří první den netočili. Opět byli všichni moc milí a potrhlí fanoušci Eurovize! My, jakožto komparz, jsme začali natáčet až ve 20:00, protože tentokrát natáčela celá kapela pohromadě sama. My jsme se mezitím poznávali s komparzisty, zpívali eurovizní písničky, tancovali na ně, pili kávičku, jedli a čerpali energii na natáčení. Zpívali jsme si i písničku Adrenalina od zpěvačky Senhit, která reprezentovala San Marino na Eurovizi minulý rok, natočilo se krátké video, kterého si zpěvačka všimla, a tak jsme se dostali do kontaktu dokonce i s ní.

Přišla dvacátá hodina a my šli natáčet! Každé natáčení bylo svým způsobem odlišné. Ale toto bylo ze všech nejdelší, ale za to nejlepší! V půl druhé jsme se jenom přemístili do jiného místa budovy, byl tedy krátký čas na společné focení a videa.  Točili jsme do půl páté ráno! Vůbec jsme nespali, ale přesto skoro všichni měli pořád úsměv na tváři a chuť natáčet. Kolem čtvrté tedy už přišla krize úplně na všechny. Obdivuji ze všeho nejvíce režiséra, Domi, tým, který jel skoro bez pauzy oba dva dny. My jsme vždy krátké pauzy měli.

Nakonec jsme se objali s Casperem, Benjaminem i Domi, zůstávali stále milí a plní nadšení! Budou mi moc chybět, ti skvělí lidi, které jsem poznala, a vlastně i to samotné natáčení. Zůstáváme ale v s mnohými kontaktu.

Jako celek bych tyto dva dny shrnula opravdu pozitivně, samozřejmě tu nešlo vše stoprocentně, vyskytly se tu organizační potíže, zmatky, ale to máte všude něco. Budu na to moc ráda vzpomínat a až je uvidím v přímém přenosu na Eurovizi, budu sama hodně nervózní, jelikož jsem s nimi strávila tolik času a podílela se na něčem tak skvělém! Držte jim všichni palce, jsou to talentovaní umělci a věřím, že do toho dají všechno, abychom postoupili do velkého finále. Máte se na co těšit!

Mým obrovským snem je jednou reprezentovat Česko na Eurovizi, We Are Domi jsou proto pro mě velikou inspirací, a tak jsem o tomto komparzu ani neváhala, obzvlášť když je Lights Off opravdu skvělá píseň plná energie! Nahlédla jsem o to více do tohoto světa. Už teď se nesmírně těším na výsledek.

Adri Ž.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..