Národní kolaNovinkyReprezentanti

WRS byl zvolen reprezentantem Rumunska

V Turíně vystoupí s písní Llámame.

V rumunském hlavním městě Bukurešti se dnes uskutečnilo finále národního kola Selectia Nationala. Odborná porota, která obstarala pět šestin celkových výsledků, a televizní diváci, na které zbyla pouze jedna šestina výsledků, společně vybrali vítěze z deseti účastníků. Tím se nakonec stal zpěvák WRS, který v součtu bodů od diváků i všech porotců porazil druhého Kyrie Mendéla o více než deset bodů. Přestože favoritka Dora Gaitanovici zvítězila u diváků, celkově skončila až na třetím místě.

Celkové výsledky:

Rumunsko se v květnu představí ve druhé polovině druhého semifinále stejně jako Česko. Jak jste s rumunskou volbou spokojeni? Ohodnoťte píseň Llámame v naší anketě!

Ohodnoťte píseň WRS - Llámame

2 komentáře: „WRS byl zvolen reprezentantem Rumunska

  • Přijde mi to dost jako letošní Izrael, který je s nimi ve stejném SF, což bude pro ně znamenat boj o stejné hlasy.
    Nicméně jsem dost nemile překvapen z vystoupení ČR, kde Dominika nebyla téměř schopná trefit některé tóny, tak snad se to do Turína razantně zlepší, protože takový výkon je jistý NQ v semi (a další Omaga mess rozhodně netoužím vidět). Upřímně doufám, že byla jen chyba v nazvučení nebo nervozita z prvního TV vystoupení :/

    Reagovat
    • Upřímně se o Dominiky zpěv vůbec nebojím, je to velmi kvalitní zpěvačka. Technika kvality zvuku měla problémy po celý večer. Na záznamu je jasně vidět, že Domi často neslyší sebe ani hudbu a s tím se trefují tóny dost těžko. Jsem si jistý, že s lepší technikou, která v Turíně jistě bude, to totálně zabijou, ta skladba má velký potenciál zaujmout.

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..