NovinkyRozhovory

Exkluzivní rozhovor s Elis Mraz

Před semifinálovou částí sanmarinského národního kola jsme vyzpovídali českou zpěvačku Elis Mraz.

Elis Mraz se po skončení českého národního kola ESCZ 2022 přihlásila do národního kola v San Marinu a čeká ji semifinále, odkud může putovat do dalších kol, v jejichž závěru může i zabojovat o reprezentaci San Marina na Eurovizi 2022 v Turíně.

* Ahoj Elis. Jak s odstupem času vnímáš výsledek v ESCZ 2022? Je druhé místo úspěch? Jak vnímáš reakce na svou píseň IMMA BE?

Výsledek vnímám pořád jako výsledek. Je to soutěž. Já za sebe očekávala úplně jiného vítěze, sama jsem třeba ani nečekala, že vyhraju, tak mě to ani nepřekvapilo. Jestli je druhé místo úspěch, tak určitě je. Když už to je ale dvakrát za sebou, může to být i značná demotivace nebo i naopak motivace k tomu to zkoušet dál. Záleží na člověku a perspektivě. Reakce na IMMA BE vnímám pozitivně… píšou mi lidé z celého světa, že si IMMA BE jedou každý den. To je určitě výhra.

* Nyní ke tvé účasti v sanmarinském národním kole. Jak tato spolupráce přišla?

Ještě během českého semifinále se mi ozvala Češka žijící v San Marinu. Našla mě díky Simče Krainové, která nasdílela mé živé vystoupení IMMA BE na svůj Instagram. Poslala mi informace ohledně San Marina a chtěla, abych se přihlásila. Já jsem tomu dala volný průběh, a když jsem skončila druhá, napsala jsem jí, ať mi o tom řekne více. Nakonec jsem si řekla, že nemám co ztratit. Upřímně mám teď i jiné plány do budoucna a není úplně vyloučeno, že v tom hudba možná už tolik nebude, tak opravdu nemám co ztratit. Není vyloučeno, že jednou přestanu dělat hudbu úplně.

* Jak sis užila cestu do San Marina na konkurzy a jaká panovala atmosféra?

Jelikož jsem to celé odřídila, tak to byla fuška. Ale měla jsem s sebou své kamarádky a tanečnice, tak nám cesta docela utekla. Stavily jsme se po cestě zpátky i do Benátek.

* Jaká jsou tvá očekávání nyní před další fází tamějšího národního kola?

Očekávání, no já už se naučila moc neočekávat. Můžu být tím pádem jen překvapená. Budeme to všechno kvůli času dávat dokupy zas na poslední chvíli. Ale když vás tlačí čas, člověk maká spíš. Live verzi i s tancem a hudbou jsme udělali ani ne za týden. Aktuálně dělám i na změnách , které jsem chtěla dát už do první verze, ale s mým příjezdem z Dubaje na to nebyl čas, tak se uvidí jak budeme stíhat tentokrát.

* Jaké máš plány v následujících měsících? Koncerty, turné, nové skladby…?

Plány mám. Ale znáte to, Bůh se směje nejvíc, když člověk plánuje, a naučila jsem se už nic neslibovat. Nové skladby budou, kdy ale záleží na aktuální situaci, taky na tom jak mi dopadnou určité věci. Práce je ale naštěstí dost.

Přejeme hodně štěstí v San Marinu a doufáme, že tě někdy v budoucnu opět uvidíme v našem národním kole a do třetice už to vyjde.

Jeden myslel na “Exkluzivní rozhovor s Elis Mraz

  • Držím Elis palce, je vidět, že je profesionálka a nebojí se makat ❤.
    I když jsem měla v národním kole jiné favority, tak pracovitost se jí musí nechat. Mrzí mě, že zní teď trochu demotivovaně a rezignovaně, snad je to jen fáze a radost v hudbě zase najde 💪🥰

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..