Národní kola

DNES: Druhé semifinále Eesti Laul 2022

Kdo dnes večer doplní pětici postoupivších z prvního kola?

V 18:30 středoevropského času dnes odstartuje druhé semifinále estonského národního výběru Eesti Laul 2022, které tak odhalí druhou polovinu finalistů pro 12. únor. Pravidla zůstávají stejná jako v prvním kole. Uvidíme 10 vystoupení, po nichž proběhnou dvě vlny hlasování. V té první, které se zúčastní televizní diváci i odborná porota, se vyberou čtyři kvalifikanti. O zbylém finalistovi rozhodne ve druhé vlně čistě divácké hlasování.

Účastníci druhého semifinále Eesti Laul 2022:

  1. Jyrise Plaksuta
  2. Jaagup Tuisk – Kui vaid
  3. Boamadu – Mitte kauaks
  4. Evelin SamuelWaterfall
  5. Black VelvetSandra
  6. Púr Múdd & ShiraGolden Shores
  7. Maian – Meeletu
  8. Minimal Wind & elisabeth tiffanyWhat to Make of This
  9. STEFANHope
  10. Anna SahleneChampion

Největší šanci na postup má celkový adept na vítězství STEFAN s písní Hope, alespoň co se odhadů bookmakerů a ohlasů fanoušků týče. Představí se i několik navrátilců z minulých ročníků Eesti Laul i Eurovize, mezi nimi i Anna Sahlene, Jaagup Tuisk nebo Shira. Členové uskupení Minimal Wind & Elisabeth Tiffany byli pozitivně testováni na koronavirus, stejně jako v případě Elysy a Merilin Mälk z prvního semifinále se tak nedočkáme jejich premiérového živého vystoupení, namísto něj bude přehrán videoklip ze čtvrtfinálového kola.

Soutěž proběhne v tallinské aréně Saku Suurhallis. Připojit se a sledovat přímý přenos lze na oficiální stránkách vysílatele ERR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..