ESCArena hodnotí !ESCZ 2022

ESC Arena hodnotí: Runnin‘ Out of F* Time (ANNABELLE)

Co říká na píseň Runnin‘ Out of F* Time posádka našeho webu? Zjistíte právě teď!

Všechny písně českého národního kola ESCZ 2022 ohodnotí redaktoři a editoři webu ESC Arena. Přečtěte si jednotlivá slovní a číselná hodnocení a dejte nám vědět, jak moc s nimi (ne)souhlasíte.

3. ANNABELLE – Runnin‘ Out of F* Time

Josef

ANNABELLE je sympatická interpretka, která rozhodně nenechá žádného diváka v klidu. Tahle energie se bude rozhodně spoustě lidí líbit, ale naopak přílišná agresivita může být pro jinou část diváků spíše otravná. Stylem píseň Runnin‘ Out of F* Time spíše připomíná počátek tohoto milénia a tvorbu zpěvačky Avril Lavigne, ale i přesto se v současném světě hudby neztratí. Rozhodně bychom se v případě ANNABELLiny výhry nemuseli na Eurovizi stydět, protože bychom se dočkali živé show, která neupadne v zapomnění. Ovšem bude taková věc stačit?

Hodnocení: 7,5

Honza

Tak nějak jsme čekali, že se talentovaná ANNABELLE v národním kole může objevit. Objevila se, a to s pořádnou palbou. Nemusí to být každého šálek čaje, ale minimálně na zbavení se frustrací, jak sama zpěvačka říká, song funguje skvěle. Mým hlavním problémem u této písně je, že sloky a bridge považuji za vydařenější než refrén. A ačkoliv já si píseň pouštím často a pokaždé si ji naplno užívám, o její případný osud na Eurovizi bych se upřímně bál. ANNABELLE je úžasná umělkyně, její přítomnost v ESCZ je více než na místě, nicméně já pevně věřím, že její čas vystoupat na eurovizní pódium přijde velmi brzy, ale ne v roce 2022. I tak ale musím hodnotit vysoko.

Hodnocení: 7

Pavel

ANNABELLE jsem neznal až do doby, kdy byla nominována na objev roku v anketě Český slavík. Tato mladá sympatická slečna zkusila štěstí v národním kole ESCZ a svým songem obohatila vybranou sedmičku finalistů. Energická a chytlavá píseň je něco, co na eurovizní stagi je potřeba a na diváky osvědčeně funguje. Runnin’ Out of Freaking Time by mi však zapadla spíše do hudební scény před deseti až patnácti lety k hitům, které produkovala například Avril Lavigne. Nejsem si jist, zda by publikum tento song, který nepůsobí ani moderně, ani retro, neodepsalo. Mě nicméně baví a ANNABELLE držím palce.

Hodnocení: 7

Vladimír

Song Runnin‘ Out of F* Time mě až nečekaně a velice mile v národním kole ESCZ překvapil. I když zrovna nepatřím k fanouškům tohoto žánru a dosavadní tvorba ANNABELLE mě nikdy příliš nezaujala, musím říct, že se mi tato píseň doslova vryla pod kůži už od prvního poslechu. Při správném podání by tahle chytlavá poprocková pecka nezanikla ani na eurovizním pódiu a měla by velkou šanci na postup do finále.

Hodnocení: 8,5

Daniel

Na první poslech mě Running Out of F* Time zaujala asi ze všech soutěžních písní nejvíce, hlavně díky jejímu náboji a chytlavé melodii. Také bych vyzdvihnul text a jeho myšlenku, která se dotýká spousty z nás. Podobný hudební styl ale většinou nevyhledávám, a tak můj hlas poputuje jinam. Kvalita a silný zpěvaččin pěvecký výkon se ale skladbě rozhodně upřít nedají!

Hodnocení: 7,5

Ondra

Upřímně jsem účast Annabelle v národním výběru docela čekal. Její tvorba jako taková na mě působí hodně Eurovision-friendly a proto jsem rád, že to nakonec zkusila. Co se její písně týče, za mě se jedná o jednu z těch lepších, které letos v národním kole máme. Kombinace moderních prvků a pop punku funguje naprosto skvěle a Annabelle na stagi působí velice sebevědomě. Její pěvecký výkon hodnotím také na výbornou. Jediné, čeho se bojím, je to, že by se s něčím takovým mohla na Eurovizi lehce ztratit, i když samozřejmě by záleželo na stagingu.

Hodnocení: 8

Celkové hodnocení pro Runnin‘ Out of F* Time: 7,58

5 komentářů: „ESC Arena hodnotí: Runnin‘ Out of F* Time (ANNABELLE)

 • To si už aj baby siahajú do rozkroku? Veľmi originálne, skutočne…ako aj pieseň a interpretka. Nie!!!!

  Reagovat
 • Jako každý rok sleduju žebříčky na youtube a tam Annabelle docela jasně vede (v závěsu za ní jsou We Are Domi), takže kdo ví – třeba hlasy zahraničních fanoušků vyhraje právě ona. Můj hlas dostala (a Giudi rovněž) hlavně proto, že tyhle dvě písně mi po prvním/druhém poslechu utkvěly v hlavě. Živé vystoupení bylo trošku slabší, ale myslím, že to je něco na čem se dá zapracovat a Annabellina energie rozhodně vyváží jakákoliv slabá místa.
  Nicméně mám strach, že by píseň zanikla, pokud by se sešlo více rockových kousků (což se velmi dobře může stát – stejně tak dobře můžeme čekat i řádku „pokračovatelů“ Go_A)

  Reagovat
 • Písnička se mi docela líbí (i když už se začíná potvrzovat můj prvotní dojem, že se celkem brzy obehraje) a na eurovizní stagi si ji umím bez problémů představit. Živý výkon nebyl úplně stoprocentní, ale ani žádný průšvih. Co se mi ale nelíbí ani trochu, je Annabelle samotná. Podíval jsem se asi na čtyři rozhovory s ní a nestačil se divit té směsici sebestřednosti, neznalosti (podle mě poprvé viděla Eurovizi jako celek až letos a velmi neobratně to maskuje) a arogance. Třeba je to z rozpaků, nevím, ale rozhodně vím, že nechci být reprezentován ve stylu „chci hlavně vypadnout z téhle díry a vlísat se do přízně tolika lidem ze zahraničního hudebního průmyslu, kolik se jich nechá obloudit, abych se už nikdy nemusela vrátit“, což je záměr, který slečna Annabelle implicitně deklaruje v každém z těch rozhovorů, které jsem viděl. Sebevědomí je fajn a kdyby šlo jen o její kariéru, neřekl bych ani popel. Jenže tohle je Eurovize a je tu jaksi i ten faktor reprezentace určité země. Není to jen o ní. Na to by měla Annabelle pamatovat a být trochu pokornější a uvážlivější v tom, co i „za nás“ Evropě vzkazuje.

  Reagovat
 • Tak musím zařadit zpátečku. Po zveřejnění studiových verzí letošních adeptů jsem napsal, že právě Annabelle je v podstatě jediná možná kandidátka do hlavní soutěže. Po živém vystoupení si to už bohužel/bohudík nemyslím. Ten zpěv není podle mě dostatečně přesvědčivý. Nějak to na mě nezapůsobilo. Pořád si ji umím jako naší reprezentantku představit, ale začínám výrazně pochybovat. V tuto chvíli je to u mě propad až na třetí místo.

  Reagovat
 • Za mě tedy 10/10. Annabelle mám ráda už dlouho, ale nečekala jsem, že přijde s takto vystavěnou písní. Tipovala jsem, že přijde spíš s typičtějším popovým zvukem, ale překvapila mě a potěšila. Running Out of F* Time je dost chytlavé a asi jako první song z celého národního kola jsem si ho zapamatovala a teď mi pořád zní v hlavě. Třeba by to tak mohlo mít více diváků a my měli šanci na dobré umístění.

  Jinak co se týče přirovnání k Avril Lavigne a Paramore – což se objevuje i ve spoustě zahraničních reakcí – odpovídá, ale nesouhlasím s tím, že to dnes není moderní. Vždyť se tento styl pomalu vrací i do dnešních hitparád. Pravda, v alternativnějších žánrech je ho více, ale i do popu pomalu proniká.
  Vždyť sama Avril teď má písničku v podobném stylu a přijde mi, že se stále líbí…i mladší generaci.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..