ESCArena hodnotí !Ročník 2021

ESC Arena hodnotí (5): The Lucky One (#EST)

Tým našeho webu hodnotí písně Eurovision Song Contest 2021!

ESC Arena vám každý den servíruje zhodnocení jedné písně soutěžící na letošní Eurovizi v Rotterdamu. Přečtěte si názory lidí, kteří se starají o chod našeho webu, a koukněte na jejich výsledné bodové hodnocení. Nesouhlasíte s námi a máte zcela odlišný názor? Změnil se váš postoj k písni od jejího prvního zveřejnění? Neváhejte a podělte se s námi o své postřehy dole v komentářích! A koho že si detailně rozebereme dnes?

Uku Suviste – The Lucky One

Reprezentant Estonska 2021

Josef

Na začátek je třeba říci, že Uku Suviste patří k mým oblíbeným interpretům, jen neměl v Eesti Laul vždy ty nejlepší písně. Jeho nejlepším pokusem podle mě byla píseň Pretty Little Liar v roce 2019. Minulý rok se mi jeho What Love Is ale pořád líbilo více než letošní The Lucky One. Je škoda, že tak dobrý interpret nemá štěstí na lepší písně. Neříkám, že se letos Estonsko do finále nedostane, ale myslím si, že to bude rozhodně těžké. Estonsko letos řadím do zlatého středu – neurazí, nenadchne.

Hodnocení: 5

Honza

Na jednu stranu lze říci, že si Uku Suviste letošní výhru zasloužil, když mu loňská účast na Eurovizi nebyla dopřána. Na stranu druhou ale musím dodat, že Uku si podle mě nezasloužil estonské finále vyhrát ani letos ani vloni. Jeho písně se smrskly do staromódně znějících, rádoby velkolepých odrhovaček, přítomnost konkrétních ruských autorů za jeho zády na mě taky nepůsobí nijak pozitivně. Estonsko bude mít co dělat, aby se probojovalo do finále, ani zpěvákův uhrančivý pohled do kamery nemusí a zřejmě nebude stačit.

Hodnocení: 5

Dominik

Pro Uka jsem měl slabost již minulý rok a ač jeho zpěv není jedno z nejlepších a nejdokonalejších, který zazní v letošním roce, přesto mám pocit, že jeho prezentaci písně The Lucky One pevně věřím. Skrz reproduktory a obrazovku mi předává určitou sílu. Přiznám se, v autě si ji pouštím každý den a rozhodně ani po několika týdnech má obliba neopadla. Ač Uku jistě nebude patřit k silným interpretům u širokého publika, přesto doufám, že své řetězy úspěšně natáhne i ve velkém finále.

Hodnocení: 9,5

Pavel

Jediné, co je většinou zajímavé na písních Uku Suvisteho, je Uku Suviste. A není tomu příliš jinak ani v případě letošního songu The Lucky One. Stejně jako v loňském roce, i letos v národním kole Estonska porazil mé velké favority, což mu stále jaksi nemohu odpustit. Uku usiluje o účast na Eurovizi již několik let, a proto budu shovívavý a pominu i to, že na mě píseň působí poněkud zastarale a nezajímavě. Oceňuji, že Uku Suviste hezky obohatí mužské složení letošního Rotterdamu a budu mu držet palce k co nejlepšímu umístění.

Hodnocení: 5

Vladimír

The Lucky One je letos jedna z mých nejoblíbenějších písniček. Hrozně jsem si na ni navyknul a moc dobře se to poslouchá. Sympatický zpěvák Uku tento zážitek ještě víc umocňuje.

Hodnocení: 9

Daniel

Uku Suviste, to je nezbeda. Přestože už dvakrát skončil v mých žebříčcích Eesti Laul blízko posledního místa, v obou případech se mu podařilo soutěž ovládnout a porazit tak všechny moje favority i další za mě průměrné počiny. Ano, můžu s těžkým srdcem říct, že výhra byla letos po tolika trablích zasloužená, současně ale doufám, že je to naposledy, co se Uku Suviste pokusil reprezentovat Estonsko na Eurovizi…

Hodnocení: 4,5

Ondřej

Tato píseň je jednoznačně o poznání lepší než loňská, ale pořád se mi zdá, že mi tu něco chybí. Nevím jestli je to Ukuho hlas nebo ten song obecně, ale něco v tom celku prostě nefunguje. Získat hlasy diváků bude mít Estonsko letos podle mě docela těžké a upřímně doufám, že finálové místo přenechají někomu lepšímu.

Hodnocení: 5

Celkové hodnocení pro Estonsko: 6,14

Souhlasíte? Nesouhlasíte? Dejte nám vědět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..