Národní kola

DNES: EMA 2021 představí píseň pro Anu Soklić

Slovinsko se letos nevzdalo své show EMA 2021, akorát namísto výběru písně ji pouze představí veřejnosti.

EMA 2021 se stále řadí mezi národní kola, i když v případě letošního roku ho mezi národní kola můžeme zařadit spíše jako na čestné místo. Ačkoliv původně měla být EMA 2021 výběrem reprezentační písně pro Anu Soklić, tak nakonec k výběru došlo interně a show bude sloužit pouze pro představení písně a měli bychom se dozvědět, jaký byl rok Any Soklić od loňského finále EMA 2021.

O písni samotné toho příliš nevíme. Je známo, že v interním výběru porazila dalších 190 písní, její text je v angličtině a jeho autorem je nejspíše Charlie Mason, který napsal text vítězné písně Eurovize 2014 Rise Like A Phoenix, slovinské reprezentační skladby z roku 2015 Here For You od dua Maraaya a nebo naposledy v roce 2019 chorvatské písně The Dream od Roka. Taktéž bylo předem oznámeno, že nemáme očekávat podobnou píseň, jakou byla loňská Voda. Nemělo by se jednat o baladu, ale další nápovědy k tempu nebo stylu nové reprezentační slovinské skladby pro Eurovizi 2021 nebyly poskytnuty.

Show EMA 2021 začíná ve 20:00 a provedou nás jí Nejc Šmit a Lea Sirk (Hvala ne, Eurovize Slovinsko 2018). Sledovat ji můžete na webu slovinské televize RTVSLO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..