Novinky

Druhá šance pro neúspěšné státy: Eurovision Again!

Máte svou oblíbenou píseň, která se v minulých letech nedostala za brány semifinále? Teď je ten pravý čas napravit reputaci!

Oficiální sociální sítě Eurovize přicházejí s novinkou, která potěší veškeré eurovizní pamětníky i současné nadšence. Ta novinka se jmenuje Eurovision Again! Vše spočívá v tom, že písně jednotlivých soutěžících států z minulých ročníků Eurovize, které neměly to štěstí, aby postoupily do velkého finále, získávají druhou šanci. Máte svého favorita, jehož nepostup byl pro vás tou největší nespravedlností na světě? Neváhejte a zapojte se. Bez vás fanoušků by totiž Eurovision Again nemohlo proběhnout.

A proč? Na oficiálním instagramovém profilu Eurovision Song Contest (zde) totiž můžete celý listopad denně hlasovat pro Vaše neúspěšné oblíbence z jednotlivých států a dát jim tak šanci pro tentokrát zazářit. Dvacet vyvolených, kteří v anketě skončí s největším počtem hlasů, se představí v sobotu 19. prosince ve 21 hodin SEČ ve speciálním živém přenosu!

Kromě fanoušků na sociálních sítích se na dvacítce vybraných bude podílet i dvanáct (ano, dvanáct!) největších fanouškovských webových stránek a portálů. Ty budou mít za úkol vybrat deset svých nejoblíbenějších písní, kterým se nepodařilo v minulých letech postoupit ze semifinále.

Každý den mohou být vaše odpovědi na Instagramu navíc vylosovány a vy tak můžete získat krásný balíček plný eurovizních předmětů z oficiálního e-shopu Eurovize! Namotivováni? Tak šup na Instagram a nenechte vaše neúspěšné oblíbence upadnout do věčného zapomnění!

Kdo by podle vás neměl ve vybrané dvacítce chybět? Napište nám do komentářů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..