Druhá šance pro neúspěšné státy: Eurovision Again!

Máte svou oblíbenou píseň, která se v minulých letech nedostala za brány semifinále? Teď je ten pravý čas napravit reputaci!

Oficiální sociální sítě Eurovize přicházejí s novinkou, která potěší veškeré eurovizní pamětníky i současné nadšence. Ta novinka se jmenuje Eurovision Again! Vše spočívá v tom, že písně jednotlivých soutěžících států z minulých ročníků Eurovize, které neměly to štěstí, aby postoupily do velkého finále, získávají druhou šanci. Máte svého favorita, jehož nepostup byl pro vás tou největší nespravedlností na světě? Neváhejte a zapojte se. Bez vás fanoušků by totiž Eurovision Again nemohlo proběhnout.

A proč? Na oficiálním instagramovém profilu Eurovision Song Contest (zde) totiž můžete celý listopad denně hlasovat pro Vaše neúspěšné oblíbence z jednotlivých států a dát jim tak šanci pro tentokrát zazářit. Dvacet vyvolených, kteří v anketě skončí s největším počtem hlasů, se představí v sobotu 19. prosince ve 21 hodin SEČ ve speciálním živém přenosu!

Kromě fanoušků na sociálních sítích se na dvacítce vybraných bude podílet i dvanáct (ano, dvanáct!) největších fanouškovských webových stránek a portálů. Ty budou mít za úkol vybrat deset svých nejoblíbenějších písní, kterým se nepodařilo v minulých letech postoupit ze semifinále.

Každý den mohou být vaše odpovědi na Instagramu navíc vylosovány a vy tak můžete získat krásný balíček plný eurovizních předmětů z oficiálního e-shopu Eurovize! Namotivováni? Tak šup na Instagram a nenechte vaše neúspěšné oblíbence upadnout do věčného zapomnění!

Kdo by podle vás neměl ve vybrané dvacítce chybět? Napište nám do komentářů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *