JESCNovinky

Stage pro dětskou Eurovizi 2020 představena

Dnes byla odtajněna podoba jeviště pro letošní ročník Junior Eurovision.

Blíží se listopad a spolu s ním i letošní ročník dětské Eurovize. Ten se uskuteční ve Studiu 5 polské televize TVP ve Varšavě. Jistá je však jedna věc. Jak už jsme vás dříve informovali, letošní ročník neproběhne zcela běžně. Kvůli pandemii koronaviru totiž nebudou moci všichni interpreti s delegacemi do Polska přijet, takže budou mít možnost svá vystoupení předtočit. Zatím není známo, které země svá vystoupení předtočí doma a kdo nakonec přijede do Varšavy, ale dnes byla odhalena podoba letošní stage. Ta je inspirována především kruhem jako symbolem života a obecně kulatými tvary.

Stage pro Junior Eurovision 2020 s projekcí motivu vesmíru.

Stage, za jejíž podobou stojí Anna Brodnicka, samozřejmě bude obsahovat LED plochy, na kterých se budou objevovat oblíbené projekce, podobně jako to bylo minulý rok v Gliwicích. Informoval o tom kreativní ředitel dětské Eurovize 2020 Konrad Smuga. Kromě tradičních LED zobracovacích ploch je v plánu také využití tzv. rozšířené reality, tedy projekcí, které uvidí pouze diváci u televizních obrazovek. Na dospělé Eurovizi už byla tahle metoda několikrát použita, takže bylo jen otázkou času, kdy se ve větší míře projeví i v její mladší odnoži.

Stage pro JESC 2020 z nadhledu, je zřejmý i catwalk.

Televizní stanice, jejichž reprezentant se do Varšavy nedostane, by měly předtočit živé vystoupení ve studiu s obdobnými parametry, jako má Studio 5 ve Varšavě. Jak bude vypadat celá show je ale zatím zahaleno tajemstvím. Jisté je pouze to, že hlasovací metoda by se neměla od minulého roku lišit a že nás čeká přenos dětské Eurovize z Polska v sobotu 29. listopadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..