Novinky

Albert Černý bude soutěžit v show Tvoje tvář má známý hlas

Objeví se jako jeden ze soutěžících sedmé řady, která začne již 5. září.

V srpnu začala TV Nova pomalu odtajňovat informace ohledně připravované sedmé série tohoto úspěšného pořadu, ve kterém známé osobnosti napodobují české i světové hvězdy a snaží se co nejvíce přiblížit jejich vzhledu i zpěvu. Mezi letošními soutěžícími se právě objeví i Albert Černý, který se skupinou Lake Malawi vybojoval v Tel Avivu pro Česko krásné 11. místo ve finále Eurovize 2019.

Albert však nebude jedinou vazbou na Eurovizi, kterou tahle televizní show má. V porotě totiž usedne i Eva Burešová, která se účastnila v roce 2018 našeho národního kola s písní Fly. V pořadu jsme ji mohli vidět jako jednu ze soutěžících již na podzim 2018, kde v páté sérii skončila na druhém místě. Spolu s ní v porotě bude také Aleš Háma, který porotcoval už několik předchozích sérií. Ten byl pro změnu českým komentátorem Eurovize 2015 z Vídně.

Z dalších eurovizně propojených interpretů jsme mohli vidět ještě Martu Jandovou v druhé sérii na podzim 2016, kde se umístila na krásném třetím místě, a také Debbi v zatím poslední šesté sérii na podziim 2019. Ta skončila na místě čtvrtém. Marta Jandová reprezentovala Česko s Václavem Noidem Bártou na Eurovizi 2015 a Debbi byla stejně jako Eva Burešová jednou z účastnic našeho národního kola ESCZ 2018.

Často se také v této soutěži setkáme s některými písničkami z Eurovize. V české verzi pořadu byla taková vystoupení zatím čtyři. Ivana Chýlková se v první sérii představila jako Conchita Wurst s písní Rise Like a Phoenix.

 

Ve čtvrté sérii ztvárnila Berenika Kohoutová Švédku Loreen s její vítěznou písní Euphoria.

 

V šesté sérii pak byly rovnou dvě eurovizní písně. Robert Urban se převtělil v Mikolase Josefa při vystoupení s písní Lie To Me.

 

Ján Jackuliak pak dostal těžký úkol v podobě Netty a její vítězné písně Toy.

 

Koho byste si přáli vidět ztvárněného Albertem Černým? A je nějaká eurovizní píseň, která by se mohla mezi přidělenými písněmi podle vás objevit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..